Сестра почала зраджувати своєму чоловіку з колегою, дружина колеги дізналася про це і всім розповіла, а сестра тепер страждає…

Ще один шанс. Чи змогли б?

Мова піде про мою молодшу сестру. Нам вже далеко за 30 років. У кожної своя сім’я, чоловіки, діти. Спілкуємося періодично. Намагаємося не лізти в життя однією одної, але іноді до мене доходять деякі події про життя сестри.

Від колеги на роботі майже випадково дізналася (а може і не зовсім випадково), що моя сестра зраджує з чоловіком колеги. Ця ситуація настільки швидко почала розвиватися, що я іноді навіть втрачала нитку подій.

Суть така: колега знайшла чоловіка моєї сестри і все йому розповіла. Колега хотіла зберегти шлюб, тому включала всі сили. Чого хотіла моя сестра – не до кінця зрозуміло. Можливо, миттєвого задоволення, тому що теж від свого чоловіка вона теж не збиралася йти.

В результаті чоловік сестри влаштував їй таку прочуханку, що походи наліво припинилися. Потім сама сестра розповіла, що її чоловік готується до розлучення і хоче йти з сім’ї.

Ні, ну а чого вона хотіла отримати? Цілком очікуваний підсумок зради одного з подружжя.

Я не знаю як, але сестра переконала свого чоловіка не кидати її. Не знаю, чим керувався її чоловік. Можливо, все ж залишився через дітей.

Я б, напевно, не змогла пробачити, якби мій чоловік влаштував такі викрутаси. Довіряти дружині я б точно не змогла в такій ситуації. А ви? Ви б змогли?

Related Post

Словом я так довго готувалася до цього Нового рокуСловом я так довго готувалася до цього Нового року

Наближався Новий рік, діти носилися по будинку перевертаючи все на своєму шляху, я була дуже втомлена і валилася з ніг, чоловік теж займався якимись справами, але особливо не напрягав голову

У дівчини Аліни, яка мені подобається є хлопець, але вона все одно зі мною спілкуєтьсяУ дівчини Аліни, яка мені подобається є хлопець, але вона все одно зі мною спілкується

Познайомився в університеті з дівчиною. На великій перерві вона сиділа біля розкладу, а я підійшов подивитися, яка наступна пара. Насправді я давно її помітив. Вчуся вже на 3 курсі, а