fbpx

Сестра потрапляє на нервовому грунті в лікарню, а в цей час чоловік заводить коханку і закриває бізнес, знімаючи гроші з загального рахунку. Коли Віка приходить нарешті додому її чекає новий удар – розлучення. Намагаючись усіма способами зберегти сім’ю і пробачаючи йому все вона в підсумку все одно залишається одна

Розповім вам історію сестри, яка вчить нас не опускати руки й бачити краще в конкретний період життя. Отже, Віка, їй було 25, за розподілом поїхала працювати вчителем-майстром в інше місто і зустріла свого принца.

Працював він у доблесних лавах поліції. Любов була шаленою, пару років вже жили разом, справа йшла до весілля. Запрошення розіслали, місце замовили наближався довгоочікуваний час. Все було чудово, але у Віки була подруга.

Повертаючись з роботи сестра побачила свого нареченого і подругу разом в їх орендованій квартирі. Віка дівчина імпульсивна і принципова, тому дуже гаряче спілкується з ними та проганяє обох, на що у відповідь отримує не слова, а міцну сварку.

Вона звичайно молодець, що вирішила не пробачати та відразу перервати всі стосунки з таким «мужиком». Після чого швидкі збори, приїхав батько, батьки розуміють нічого не допитувалися, а просто забрали її додому. Який же це для неї був період, але все було пережито й ось вона знову починає будувати своє життя та особисті відносини.

Віка зустрічає простого хлопця-роботягу. Романтика повна. Зустрічаються довго близько п’яти років, вже і друзі загальні, жартами запитують коли весілля. І ось неприступна фортеця, на ім’я Льоша, здається, і молоді летять на крилах любові в ЗАГС. Минає рік сімейного життя, хлопець потихеньку стає солідним чоловіком, відкривають разом бізнес. Йдуть розмови про дітей і тут починається найцікавіше.

Спільне життя треба сказати стає не цукор. Сестра потрапляє на нервовому ґрунті в лікарню, а в цей час чоловік заводить коханку і закриває бізнес, знімаючи гроші з загального рахунку. Коли Віка приходить нарешті додому її чекає новий удар – розлучення. Намагаючись усіма способами зберегти сім’ю і пробачаючи йому все вона в підсумку все одно залишається одна.

Знову депресія, переживання, але я її примушую взяти себе в руки й погуляти по сайтах знайомств. Дуже обережно, але вона починає спілкуватися з чоловіками. Ми навіть разом обговорюємо кандидатури, щоб знову не обпектися (треба сказати сестра у мене ефектна). І ось вона зустрічає там одного і нічого мені не кажучи починає крутити роман і тут дізнається, що вагітна.

І як це буває в кращих мелодрамах, майбутній батько говорить, що сім’я йому не потрібна. І ось знову вона одна. Після довгих умовлянь вона вирішує народжувати, а треба сказати тепер їй вже 35 років.

Пройшовши пів вагітності на УЗД дізнається що у неї міома і диво взагалі, що вона змогла завагітніти. Тепер Віка щаслива мама і все одно будує плани на життя в любовному плані, тепер їй не страшно залишитися одній у неї є свій справжній чоловік! Тому не бійтеся залишитися без чоловіків, народите собі «справжнього» чоловіка і будете щасливі, повірте!

Related Post

Не можу впоратися з ревнощами до бурхливого минулого дружиниНе можу впоратися з ревнощами до бурхливого минулого дружини

І у мене, і у дружини це другий шлюб. До весілля зустрічалися чотири місяці, я не сумнівався, що готовий зв’язати себе узами шлюбу. Одружені півроку, у відносинах – абсолютна гармонія.

Мені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурістьМені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурість

Чоловіки, будьте чоловіками, зробіть уже перший крок! Хлопцям набагато простіше живеться, ніж дівчатам. У суспільстві не прийнято, коли дівчина робить крок першою. А якщо і робить, то чоловік сприймає це

Олександра впевнена, що перетворилася в товстуху після того, як зрадила чоловікуОлександра впевнена, що перетворилася в товстуху після того, як зрадила чоловіку

Прочитала тему “колишніх коханок одружених чоловіків” і по іншому подивилася на своє життя. Коли я познайомилася зі своїм другим чоловіком мені було 23 роки. Ми з ним разом працювали. На