fbpx

Сестра в дитинстві придумала приказку, що “сильна дівчина не повинна бути красивою”. І знаєте, це твердження працює на 100%. У неї було кілька хлопців. За одного з них вийшла заміж

Сильна дівчина не повинна бути красивою? Хочу поділитися історією про мою сестричку. Вона тривалий час була відлюдною і замкнутою. Все через комплекси, пов’язаних із зовнішністю.

М’яко кажучи, вона була не дуже гарною. Друзів було у неї вкрай мало в дитинстві, а коли підросла – то їх не стало зовсім. Хто захоче спілкуватися зі страшилою класу?

У неї років до 13 сформувався незвичайний захисний механізм – вона на всіх забивала, але звикла будь-яку справу доводити до кінця.

Років в 14 почала ходити в спортзал. Вже до 16 була підтягнута і накачана. З тих пір вона так і не кинула заняття спортом. Зараз моїй сестрі 25 років. Біцепси у неї що треба!

Разом з ростом м’язової маси моєї сестри у навколишніх змінювалося ставлення до неї. Ніхто не хотів засмучувати її або ображати, оскільки була велика ймовірність, що прилетить вдповідь.

Зараз у сестри інший характер – не такий, що в дитинстві, він став більш м’яким і поступливим. Вона стала дуже доброю людиною.

Сестра в дитинстві придумала приказку, що “сильна дівчина не повинна бути красивою”. І знаєте, це твердження працює на 100%. У неї було кілька хлопців. За одного з них вийшла заміж.

Нещодавно ми сиділи з сестричкою і вона поділилася забавним випадком.

Далі з її слів: “Випадково зустрілася з однією з тих недоподруг, які в дитинстві мене постійно ображали з приводу зовнішності. Вона запитала, як примудрилася стати такою популярною серед чоловіків. А секрет простий: сильна дівчина не повинна бути красивою”.

Насправді моя сестра дуже добра і скромна людина, яка заражає інших людей позитивом. І це притягує. У тому числі і чоловіків.

Related Post

Андрій і Наташа дізналися на весіллі, що в них спільний батько…Андрій і Наташа дізналися на весіллі, що в них спільний батько…

Розповім вам одну історію про своїх знайомих. Історія ця сталася насправді, хочете вірте, хочете ні. Наташа і Андрій познайомилися в інституті і вже з другого курсу почали зустрічатися. Їх любові