Сестра виростила егоїстку, завжди йшла в дочки на поводі та у всьому їй потурала. І що має зараз? Самотню старість

Сестра виростила егоїстку, завжди йшла в дочки на поводі та у всьому їй потурала. І що має зараз? Самотню старість! А дочка збудувала свою сім’ю і до матері їй тепер нема справи.

Моя сестра розлучилася з чоловіком, коли дитині тільки рік виповнився. Три роки вони разом прожили загалом. Спочатку наче добре жили, але як дочка з’явилася, так все в них і розладналося.

Не витримав чоловік сестри випробування батьківством. Все йому не так було, дитина плаче, вдома вічний безлад, вічно щось розкидане, різноманітними стравами його не балують.

Загалом злився. Сестра з головою пішла у виховання доньки. Ми з батьками теж допомагали по можливості, тому що з малечею одній важкувато. У сестри весь сенс життя в дочці зосередився, все для неї, щохвилини з нею. Ми їй казали, що не треба так, вона ще молода, могла б свою долю збудувати, навіщо замикатися?

Начебто послухала. Її доньці тоді вже сім років було, коли вона вперше почала зустрічатися із хлопцем після розлучення.Але до серйозного чогось не дійшло. Не влаштувало його, що в обраниці дитина є. Тоді сестра від відчаю знову повністю на дочці замкнулася.

А та й звикла, що мама подасть, мама принесе, понесе, прибере, приготує, а сама племінниця живе на втіху, як пані з особистою прислугою.

На моєму дні народженні на сестру задивлявся друг чоловіка. Гарний хлопець, сам одружений не був, своя квартира, симпатичний, роботящий, такій сестрі й треба. Племінниці тоді чотирнадцять років було.

Сестра начебто почала приймати залицяння, щось у неї з тим хлопцем закрутилося, вони навіть жити разом стали, але все зіпсувала племінниця. Почала регулярно матері закочувати скандали, що їм і без нього так добре, ніхто їм не потрібен, от мати зараз заміж вийде, дитина з’явиться, а дочка їй і не потрібна буде.

Обіцяла, що якщо мати не вижене свого мужика, то вона з дому втече, бо їй все одно тут не буде місця. І сестра пішла в неї на поводі.Розлучилася з тим хлопцем, хоча він дуже просив її подумати, не відрікатися так просто від відносин, заміж кликав, але сестра вирішила, що думка дочки важливіша за її особисте щастя.

Хлопець за нею пів року бігав, а потім поїхав до іншого міста, обірвавши всі зв’язки. Навіть чоловік із ним припинив спілкуватися, так вийшло, що зв’язок втратили.

Я сестру пояснити, як тільки могла. Знайшла когось слухати! Дочка у неї через три роки школу закінчить і все, випурхне з гнізда, буде не до мами. І з ким сестра лишиться?

Зараз я знаю відповідь, з ким сестра залишилася. Вона залишилася сама, тому що в доньки вже своя сім’я, свої турботи та матері вона не дзвонить і не приїжджає до неї.

Онуків раз на два роки привезе на місяць і знову пропаде. А могла б тоді просто будувати своє життя, пояснити дочці, що не все в цьому світі навколо її дупи крутиться, і зараз, своя родина була б, чоловік поруч.

Мені так за неї прикро, але вона сама свій вибір зробила, все поставила на дочку, а ставка не зіграла.

You cannot copy content of this page