Перейти до вмісту

«Шакал він скажений!»: 98-річна українська розвідниця розповіла про свою зустріч з путіним

98-річна розвідниця, почесний ветеран України Ольга Твердохлєбова поділилася спогадами своєї зустрічі з російським диктатором володимиром путіним.

Свою історію вона розповіла виданню Новини.Live. Пише ЦЕ EASY.

Знайомство з Ольгою Твердохлєбовою

Ольга, яка до заміжжя мала прізвище Распопова, застала Другу світову війну, коли їй було всього 16 рокі. Проте щоб потрапити на фронт, дівчина додала собі два роки, зробивши відповідне виправлення в документах.

Зараз її називають справжньою легендою Вінниці, почесний ветеран України та полковник у відставці.

Вона пройшла війну розвідницею під позивним Ася Андрусьєва. Два роки була агентом розвідки у Польщі та серед інших причетна до зриву задумів гітлерівців підірвати Краків 1945 року (сучасні історики мають сумніви щодо таких намірів німців. – Ред.).

А закінчила війну у Берліні, залишивши свій автограф на Бранденбурзьких воротах.

Українська делегація ветеранів Другої світової війни у москві та зустріч з путіним

За спогадами Ольги Іванівни, під час чергової річниці перемоги над німецькими загарбниками українську делегацію, запросили до москви на урочистості. Тоді президентом був дмитро медвєдєв, але володимир путін також прийшов на захід. Вже тоді ветеран помітила жахливі риси російського диктатора.

«Пам’ятаю, якось була чергова річниця розгрому німців під москвою. Медвєдєв тоді був президентом, і нас, українську делегацію, запросили до москви на урочистості. Там був на святковому концерті й путін…

Ось я тоді подивилася на цього путіна: маленьке (у мене плечі ширші, ніж у нього, бо в мене 1-й розряд із гімнастики), воно каже, хоче посміхнутися, а очі такі… недобрі, нещирі. Ви, мабуть, спитаєте, що я про нього думаю? Шакал він скажений!», – розповіла Ольга Іванівна.

На питання, щоб сказала путіну при зустрічи, ветеран відповіла жорстко:

«Путіну я нічого не говорила б. Я би взяла пістолет і йому прямо в лоба вистрілила… Я курку не заріжу, а його вбила б, паразита!».