Шановні дівчата, навіщо вам ці довжелезні нігті?

Не можу сказати, що описана мною в цій історії проблема життєво важлива і не дає мені спати ночами, але все ж таки я вважаю питання, винесене в заголовок цієї сповіді, далеко не останнім у правильному розвитку відносин між хлопцем і дівчиною. І справді, шановні милі дівчата, навіщо вам ці довжелезні нігті?

Я зовсім не закликаю відмовитися від догляду за руками, гризти нігті та залишати задирки. Але гарні нігті та довгі нігті – це не синоніми. Це не тільки моя думка, мої друзі, яких я про це питав, або згодні зі мною, або їм байдуже, які вони довгі у дівчат. Тобто, сенсу, втрачати функціональність і практичність, заради краси, немає ніякого. Достатньо якісного манікюру з короткими нігтями, які не заважатимуть вам у повсякденному житті та на роботі.

А вони справді заважають. Наростивши нігті в салоні краси, дівчина дуже дбайливо ставиться до них. Складається враження, що ця дорога процедура потрібна дівчатам не так для краси (про цей сумнівний аргумент я вже писав вище), як для халтури від своїх службових обов’язків та виправдання своєї лінощів і безпорадності в побуті.

Навіть якщо дівчина працює в офісі з комп’ютером, довжина нігтів все одно впливає на швидкість друку тексту та на продуктивність її праці взагалі. Але особисто мене страшенно дратують продавчині, офіціантки, виховательки в дитячому садку, що плутаються у своїх нігтях, касири, клерки в офіційних установах, де з ними доводиться стикатися і де швидкість обробки замовлення часом є дуже важливою.

А потім дівчата дивуються, що їм платять менше, ніж чоловікам і кажуть, що це все через дискримінацію та чоловічий шовінізм. Хоча реальна причина набагато прозаїчніша.

У повсякденному житті володарки довгих нігтів дивують і дратують. Ця абсолютно марна частина тіла (хоча, якщо нігті нарощені, то ніби і не частина) є вагомою причиною (в розумінні їхньої володарки), щоб не робити більшу частину роботи по дому – адже це може зіпсувати манікюр!

У чорний список заборонених справ потрапляють не лише банальні миття посуду, прибирання у квартирі чи допомога на дачі, а й романтичний масаж чи активні види спільного відпочинку. Для того, щоб жити з дівчиною, яка навмисне робить себе мало не інвалідом, хлопцеві потрібно безліч терпіння, якого нерідко менше, ніж хотілося б. В результаті маленька безглузда дрібниця стає причиною сварок і непорозуміння між людьми, що люблять один одного.

Related Post

– Наташка, скажи чому ти обрала мене, адже за тобою цілі табуни залицяльників бігає– Наташка, скажи чому ти обрала мене, адже за тобою цілі табуни залицяльників бігає

Що значить час ?! Я не знаю нікого, хто б міг досить чітко відповісти на це питання. Мене не влаштовують загальні формулювання і довгі філософські роздуми з купою незрозумілих слів,

Чи не шкода мені дружини, ні, не шкода, вона знає про всіх коханокЧи не шкода мені дружини, ні, не шкода, вона знає про всіх коханок

Чоловік покинув мене з 3 малюками на руках і поїхав жити до коханки. Бачте я набридла йому, я не доглядаю за собою, в салони не ходжу, нігті не фарбую. Так,