Шановні дівчата, навіщо вам ці довжелезні нігті?

Не можу сказати, що описана мною в цій історії проблема життєво важлива і не дає мені спати ночами, але все ж таки я вважаю питання, винесене в заголовок цієї сповіді, далеко не останнім у правильному розвитку відносин між хлопцем і дівчиною. І справді, шановні милі дівчата, навіщо вам ці довжелезні нігті?

Я зовсім не закликаю відмовитися від догляду за руками, гризти нігті та залишати задирки. Але гарні нігті та довгі нігті – це не синоніми. Це не тільки моя думка, мої друзі, яких я про це питав, або згодні зі мною, або їм байдуже, які вони довгі у дівчат. Тобто, сенсу, втрачати функціональність і практичність, заради краси, немає ніякого. Достатньо якісного манікюру з короткими нігтями, які не заважатимуть вам у повсякденному житті та на роботі.

А вони справді заважають. Наростивши нігті в салоні краси, дівчина дуже дбайливо ставиться до них. Складається враження, що ця дорога процедура потрібна дівчатам не так для краси (про цей сумнівний аргумент я вже писав вище), як для халтури від своїх службових обов’язків та виправдання своєї лінощів і безпорадності в побуті.

Навіть якщо дівчина працює в офісі з комп’ютером, довжина нігтів все одно впливає на швидкість друку тексту та на продуктивність її праці взагалі. Але особисто мене страшенно дратують продавчині, офіціантки, виховательки в дитячому садку, що плутаються у своїх нігтях, касири, клерки в офіційних установах, де з ними доводиться стикатися і де швидкість обробки замовлення часом є дуже важливою.

А потім дівчата дивуються, що їм платять менше, ніж чоловікам і кажуть, що це все через дискримінацію та чоловічий шовінізм. Хоча реальна причина набагато прозаїчніша.

У повсякденному житті володарки довгих нігтів дивують і дратують. Ця абсолютно марна частина тіла (хоча, якщо нігті нарощені, то ніби і не частина) є вагомою причиною (в розумінні їхньої володарки), щоб не робити більшу частину роботи по дому – адже це може зіпсувати манікюр!

У чорний список заборонених справ потрапляють не лише банальні миття посуду, прибирання у квартирі чи допомога на дачі, а й романтичний масаж чи активні види спільного відпочинку. Для того, щоб жити з дівчиною, яка навмисне робить себе мало не інвалідом, хлопцеві потрібно безліч терпіння, якого нерідко менше, ніж хотілося б. В результаті маленька безглузда дрібниця стає причиною сварок і непорозуміння між людьми, що люблять один одного.

You cannot copy content of this page