Ще одним з аргументів було те, що вона на ¾ в’єтнамка. Мама говорила, що якщо народяться діти, то вони будуть дуже від мене відрізнятися. Але для мене ці аргументи були несуттєвими.

Моя прекрасна в’єтнамська відьмочка…

Я розумію, що дружинами хвалитися – це не дуже далекоглядно, але все ж … У мене така дружина, якою не можна не похвалитися.

Зі своєю дружиною познайомився на курсах підвищення кваліфікації. Вона читала лекції. Тоді мені було 24 роки. І тільки в 24 роки я зрозумів, що таке справжня любов.

Не ходив навкруги – прямо перед початком лекції біля входу в аудиторію я дочекався ту дівчину (тоді я не знав, що вона старша за мене на 6 років), яка читала лекції.

Подарував їй квіти і покликав увечері на побачення. Вона дуже соромилася, але все ж прийняла пропозицію. Трохи пізніше я дізнався, що якраз тоді вона переживала дуже непростий процес розлучення.

Ще пізніше дізнався, що у неї була дворічна донька.

Але мене було не втримати. Я продовжив залицятися за нею.

Через рік ми розписалися. Не було пишної церемонії – посиділи з нареченою в ресторані, запросили тільки батьків і кількох друзів.

Проти шлюбу дуже виступала моя мама, коли дізналася, що жінка на 6 років старша за мене.

Ще одним з аргументів було те, що вона на ¾ в’єтнамка. Мама говорила, що якщо народяться діти, то вони будуть дуже від мене відрізнятися. Але для мене ці аргументи були несуттєвими.

Ми почали жити разом. Через 3 роки дружина народила двійнят. Дивно, але одна з дочок схожа на дружину, а інша на мене.

І лише недавно я дізнався, що деякі наші з дружиною друзі (переважно жіночої статі) називають мою дружину “в’єтнамською відьмою”.

Мабуть, через те, що вона практично не старіє і в свої 37 років виглядає молодше мене. І заздрість жінок до зовнішності моєї дружини цілком поділяю. Народити трьох дітей і виглядати немов азіатська модель!

Деякі не вірять, що моя дружина на 6 років старша за мене, адже виглядає вона на двадцять з невеликим хвостиком.

Але зовнішність – це оболонка … те, що бачать інші. Для мене вона найдобріша людина на яку можна покластися в будь-якій ситуації.

Може вона і правда відьмочка … не знаю … Мені все одно. Навіть якщо це і так, я ні про що не шкодую.

Related Post

Лєру покинув чоловік через те, що вона могла приготувати несмачний суп, або затриматися на роботіЛєру покинув чоловік через те, що вона могла приготувати несмачний суп, або затриматися на роботі

Зі свого начальницею, Лерою, працюю давно. Вона серйозна, різка, вимоглива, але справедлива. Через дрібниці не чіпляється. Якщо добре працюєш, не помічаєш, що вона не янгол. Особисте життя в неї не

На новому місці роботи не змогла влитися у колективНа новому місці роботи не змогла влитися у колектив

Після довгих пошуків роботи, я нарешті влаштувалася у хорошу компанію, із пристойною зарплатою і що найголовніше, недалеко від будинку. Просто робота мрії! Я так спочатку раділа, що не помітила, що