Ще одним з аргументів було те, що вона на ¾ в’єтнамка. Мама говорила, що якщо народяться діти, то вони будуть дуже від мене відрізнятися. Але для мене ці аргументи були несуттєвими.

Моя прекрасна в’єтнамська відьмочка…

Я розумію, що дружинами хвалитися – це не дуже далекоглядно, але все ж … У мене така дружина, якою не можна не похвалитися.

Зі своєю дружиною познайомився на курсах підвищення кваліфікації. Вона читала лекції. Тоді мені було 24 роки. І тільки в 24 роки я зрозумів, що таке справжня любов.

Не ходив навкруги – прямо перед початком лекції біля входу в аудиторію я дочекався ту дівчину (тоді я не знав, що вона старша за мене на 6 років), яка читала лекції.

Подарував їй квіти і покликав увечері на побачення. Вона дуже соромилася, але все ж прийняла пропозицію. Трохи пізніше я дізнався, що якраз тоді вона переживала дуже непростий процес розлучення.

Ще пізніше дізнався, що у неї була дворічна донька.

Але мене було не втримати. Я продовжив залицятися за нею.

Через рік ми розписалися. Не було пишної церемонії – посиділи з нареченою в ресторані, запросили тільки батьків і кількох друзів.

Проти шлюбу дуже виступала моя мама, коли дізналася, що жінка на 6 років старша за мене.

Ще одним з аргументів було те, що вона на ¾ в’єтнамка. Мама говорила, що якщо народяться діти, то вони будуть дуже від мене відрізнятися. Але для мене ці аргументи були несуттєвими.

Ми почали жити разом. Через 3 роки дружина народила двійнят. Дивно, але одна з дочок схожа на дружину, а інша на мене.

І лише недавно я дізнався, що деякі наші з дружиною друзі (переважно жіночої статі) називають мою дружину “в’єтнамською відьмою”.

Мабуть, через те, що вона практично не старіє і в свої 37 років виглядає молодше мене. І заздрість жінок до зовнішності моєї дружини цілком поділяю. Народити трьох дітей і виглядати немов азіатська модель!

Деякі не вірять, що моя дружина на 6 років старша за мене, адже виглядає вона на двадцять з невеликим хвостиком.

Але зовнішність – це оболонка … те, що бачать інші. Для мене вона найдобріша людина на яку можна покластися в будь-якій ситуації.

Може вона і правда відьмочка … не знаю … Мені все одно. Навіть якщо це і так, я ні про що не шкодую.

You cannot copy content of this page