Ще з садочку Вадим не знав, як завойовувати увагу дівчат

За прожите мною життя, я мав безліч усіляких відносин з протилежною статтю, але як не крути всі романи закінчувалися не вдало, швидше за все з моєї вини, а може це доля в мене така, може не вмію я любити, як цього хотіли від мене всі мої колишні супутниці по життю ..

Жив я в не великому містечку з населенням в тринадцять тисяч чоловік уже з раннього дитинства, я відчував потяг до протилежної статі. Я пам’ятаю в садку у мене була своя банда, так би мовити угруповання малолітніх злочинців, яку я сформував і очолив заради однієї дівчинки, щоб справити на неї враження, адже вже в такому ранньому віці я знав, що дівчатам подобаються погані хлопці .

Тому своєму конкуренту, який теж намагався добитися уваги від нашої спільної знайомої, я розбив носа палицею, і потім про це пошкодував, адже вся увага моментально перенеслося на потерпілого і приз дістався йому.

Мене це не сильно засмутило, так як на мене звернули увагу інші дами з сусідніх груп , можна сказати одним пострілом двох зайців! До речі, коли я пішов в перший клас, мене посадили за парту саме з цієї дівчиною, але це вже інша історія.

You cannot copy content of this page