Ще з садочку Вадим не знав, як завойовувати увагу дівчат

За прожите мною життя, я мав безліч усіляких відносин з протилежною статтю, але як не крути всі романи закінчувалися не вдало, швидше за все з моєї вини, а може це доля в мене така, може не вмію я любити, як цього хотіли від мене всі мої колишні супутниці по життю ..

Жив я в не великому містечку з населенням в тринадцять тисяч чоловік уже з раннього дитинства, я відчував потяг до протилежної статі. Я пам’ятаю в садку у мене була своя банда, так би мовити угруповання малолітніх злочинців, яку я сформував і очолив заради однієї дівчинки, щоб справити на неї враження, адже вже в такому ранньому віці я знав, що дівчатам подобаються погані хлопці .

Тому своєму конкуренту, який теж намагався добитися уваги від нашої спільної знайомої, я розбив носа палицею, і потім про це пошкодував, адже вся увага моментально перенеслося на потерпілого і приз дістався йому.

Мене це не сильно засмутило, так як на мене звернули увагу інші дами з сусідніх груп , можна сказати одним пострілом двох зайців! До речі, коли я пішов в перший клас, мене посадили за парту саме з цієї дівчиною, але це вже інша історія.

Related Post

Андрій пішов до молодої коханки, але потім повернувся до дружиниАндрій пішов до молодої коханки, але потім повернувся до дружини

Коли Ользі виповнилося 45 років, від неї пішов чоловік. Ніщо не передбачало біди. Андрій був уважний до неї і дочці. У нього була своя фірма, і завжди знаходилися кошти, щоб

facebook