ЦЕ EASY Життєві історії Що потрібно сучасним дівчатам? Впевненість в собі, подача, навіть якщо справа стосується повідомлень, а ще нахабство. Як би вони не говорили, що грубість у них не в честі – ти грубиш їй, а вона прощає тебе знову і знову

Що потрібно сучасним дівчатам? Впевненість в собі, подача, навіть якщо справа стосується повідомлень, а ще нахабство. Як би вони не говорили, що грубість у них не в честі – ти грубиш їй, а вона прощає тебе знову і знову

Як завоювати дівчину? Секрет простий!
Не розумію я сучасних дівчат, хоча сам сучасний хлопець. Ось привожу приклад. Пару років тому я залицявся до дівчат красиво. Вірші писав, робив подарунки незвичайні, приділяв максимум своєї уваги, постійно займав їх чимось цікавим, водив по виставках, музеям, на прогулянки і в кіно.

Дівчата зазвичай на що скаржаться? На те, що хлопці не дуже-то романтичні, що уваги не вистачає, я її давав стільки, що хоч ложкою черпай. І нічого. Мені прямо говорили, що я набрид, а потім йшли до інших хлопців.

Наприклад, була у мене дівчина розумна, начитана, ну прям для мене створена, і вона письменників напам’ять мені цитувала, а скільки легенд і міфів знала! Але та ж історія, в якийсь момент просто втратила до мене інтерес, ось і все.

Якийсь час я вірив в те, що “поки не зустрів ту єдину” і чекав, чекав, чекав. Коли зрозумів, що чекати немає сенсу, і вони всі ось такі, вирішив – пора. Треба міняти тактику поведінки. Звісно, я не зміг би різко з милого, сентиментального хлопця з гітарою перетворитися в мачо і найкрутішого чувака на районі.

На це потрібен час. Я спостерігав за тими хлопцями, на яких була звернена вся жіноча увага, я спостерігав за дівчатами і намагався визначити, що їм потрібно. І незабаром все вийшло.

Що потрібно сучасним дівчатам? Впевненість в собі, подача, навіть якщо справа стосується повідомлень, а ще нахабство. Як би вони не говорили, що грубість у них не в честі – ти грубиш їй, а вона прощає тебе знову і знову. І не потрібні їм вірші, пісні під гітару і слова про те, які вони красиві.

Запроси її в клуб, там нахабно говори всім, що вона “з тобою” Не турбуйся про те нічого і про всі свої бажання доповідай в лоб. Вона твоя. У мене це працює вже не один місяць, і знаєте що? Можливо, любов і не потрібна нікому зовсім. Можливо, постійна дівчина – це щось на межі фантастики, потрапивши в яку в реальному світі, ти розчаруєшся.

Related Post

А ми з подругою помінялися нашими чоловікамиА ми з подругою помінялися нашими чоловіками

Можливість повторення моєї історії практично нульова. Тому їй і ділюся. По крайній мірі, я не чула, щоб щось подібне з кимось відбувалося. Ми з найкращою подругою помінялися чоловіками. Не спеціально.

Між сестрами Олею і Юлею була тільки одна розбіжністьМіж сестрами Олею і Юлею була тільки одна розбіжність

У матері було 2 доньки, а зараз вона втратила їх обох, хоча так все добре починалося. Дівчата дуже схожі і характерами і зовні, дуже гарні, жіночні, такі як квіточки. Тому