Що потрібно сучасним дівчатам? Впевненість в собі, подача, навіть якщо справа стосується повідомлень, а ще нахабство. Як би вони не говорили, що грубість у них не в честі – ти грубиш їй, а вона прощає тебе знову і знову

Як завоювати дівчину? Секрет простий!
Не розумію я сучасних дівчат, хоча сам сучасний хлопець. Ось привожу приклад. Пару років тому я залицявся до дівчат красиво. Вірші писав, робив подарунки незвичайні, приділяв максимум своєї уваги, постійно займав їх чимось цікавим, водив по виставках, музеям, на прогулянки і в кіно.

Дівчата зазвичай на що скаржаться? На те, що хлопці не дуже-то романтичні, що уваги не вистачає, я її давав стільки, що хоч ложкою черпай. І нічого. Мені прямо говорили, що я набрид, а потім йшли до інших хлопців.

Наприклад, була у мене дівчина розумна, начитана, ну прям для мене створена, і вона письменників напам’ять мені цитувала, а скільки легенд і міфів знала! Але та ж історія, в якийсь момент просто втратила до мене інтерес, ось і все.

Якийсь час я вірив в те, що “поки не зустрів ту єдину” і чекав, чекав, чекав. Коли зрозумів, що чекати немає сенсу, і вони всі ось такі, вирішив – пора. Треба міняти тактику поведінки. Звісно, я не зміг би різко з милого, сентиментального хлопця з гітарою перетворитися в мачо і найкрутішого чувака на районі.

На це потрібен час. Я спостерігав за тими хлопцями, на яких була звернена вся жіноча увага, я спостерігав за дівчатами і намагався визначити, що їм потрібно. І незабаром все вийшло.

Що потрібно сучасним дівчатам? Впевненість в собі, подача, навіть якщо справа стосується повідомлень, а ще нахабство. Як би вони не говорили, що грубість у них не в честі – ти грубиш їй, а вона прощає тебе знову і знову. І не потрібні їм вірші, пісні під гітару і слова про те, які вони красиві.

Запроси її в клуб, там нахабно говори всім, що вона “з тобою” Не турбуйся про те нічого і про всі свої бажання доповідай в лоб. Вона твоя. У мене це працює вже не один місяць, і знаєте що? Можливо, любов і не потрібна нікому зовсім. Можливо, постійна дівчина – це щось на межі фантастики, потрапивши в яку в реальному світі, ти розчаруєшся.

Related Post

І тоді я все зрозуміла. Просто усвідомила, що така людина мені в житті не потрібна, з такими проблемами у головіІ тоді я все зрозуміла. Просто усвідомила, що така людина мені в житті не потрібна, з такими проблемами у голові

Моя життєва історія про конфлікт та образу, яку не вдається пробачити. Нині мені 26 років. Коли мені було 20, мої батьки розлучилися. Мати знайшла молодого чоловіка та пішла до нього.

Такі залицяльники нам не потрібніТакі залицяльники нам не потрібні

Наталя крутилася на кухні, готувала обід, коли в віконце постукали. Жінка глянула на вулицю і побачила біля ґанку Федора, залицяльника її молодшої сестри Тетяни. Вона кивнула йому, і хлопець легко

4 історій зрад, розказаних приватним детективом4 історій зрад, розказаних приватним детективом

1. Пікап 80-го рівня «Жінка підхопила якийсь венеричне захворювання від свого партнера. Ну і стала здогадуватися, що щось в їх відносинах пішло не так. Ми стежили за суб’єктом, коли він