Що робити, якщо невістка постійно бере твої речі без дозволу

Виховуючи єдиного сина, я завжди хотіла, щоб у моєму житті з’явилася дочка. Тому і плекала думку про те, що синок одружується і його обраниця стане рідною для мене. Я хотіла бути доброю мамою і навіть подругою для своєї невістки. Мій син дійсно одружився і привів додому свою дружину. Але я відчуваю, що довго так не протримаюся.

Спочатку я намагалася сподобатися Олені і подружитися з нею. Дівчинка з неблагополучної багатодітної сім’ї була наймолодшою. І ніхто не звертав на неї уваги. Ледве-ледве закінчивши школу, Олена відразу пішла працювати, щоб прогодувати себе. Тому життя Оленка майже і не бачила. Я шкодувала її: худенька і розгублена дівчина, що потребувала підтримки.

Весілля вирішили не відзначати. Посиділи тихо і по-домашньому, а на зібрані з батьком гроші молоді вирушили на море в свій медовий місяць. Оленка і моря не бачила ніколи. Приїхала щаслива і натхнена. Навіть мамою почала мене називати. Оскільки жити дітям було ніде, вирішили залишитися у нас і триматися одне за одного.

Але в один момент все різко змінилося. Одного разу вдома було дуже холодно, а опалення ще не включили. Син запитав, чи немає у мене теплої нічною сорочки для Олени. Каже, мовляв, мерзне дуже. А я з тих, хто терпіти не може давати комусь свої речі. Але невістці дала, пошкодувала Оленку. Правда, попросила сина, щоб на наступний день купив дружині нову. Хто б міг сумніватися, що моя сорочка залишиться у невістки назавжди. Це був лише перший тривожний дзвіночок майбутніх складнощів.

Далі в хід пішов мій улюблений махровий халат, який я надягала ввечері після роботи. Олена стала носити його вдень, як ніби це її особиста річ. Спочатку я м’яко зробила їй зауваження. Вона обіцяла не робити так більше, але продовжувала вдягати мій халат. Навіть коли я подарувала їй точно такий же халат на день народження, вона все одно носила мій. Каже, що мій більше, тепліше і затишніше. Що ж, мені довелося купувати ще один халат собі.

Потім я почала помічати, що мої тюбіки і баночки з доглядовою косметикою почали різко зменшуватися в об’ємі. Олена запевняла мене, що нічого не брала. Але було очевидно, що це брехня! Одного разу діти повернулися додому від друзів і я помітила, що невістка була нафарбована моєю косметикою. Свою помаду я ні з чим не сплутаю. Олена знову почала все заперечувати і побігла змивати макіяж в ванну.

Я покликала дівчину до себе і показала забруднені пензлі і безлад в косметичці. Та запевняла, що брала тільки пензлі. Знову брехня … Ну а далі в хід пішло все: мої парфуми, лаки для нігтів, навіть засоби гігієни! При цьому я ніколи ні в чому не обмежувала Олену, дарувала хороші подарунки та інше. Син вирішив не втручатися в наші жіночі справи, говорячи, що я все придумала. Вступати у відкрите протистояння з невісткою я не стала. Але і терпіти більше все це не можу. Що ж мені робити?

You cannot copy content of this page