Що робити, якщо помічаєш підлітка на самоті пізно ввечері

Коля сидів на лавці і гортав стрічку новин у телефоні. На вулиці швидко сутеніло, і вже було досить прохолодно.

Хлопчик був у футболці та легких штанях. Він починав замерзати, але додому ще не збирався. Не хотів повертатися до вітчима, який знову почав би виїдати хлопцеві всі мізки.

Мама була на черговій нічній зміні. Останнім часом вони почастішали, і Миколі доводилося кукувати в сусідніх дворах практично щовечора.

Він намагався приходити додому, коли вітчим уже спав, щоб не вислуховувати лекції на тему того, наскільки син його дружини поганий. Це тривало вже довгий час. Перші місяці, коли мама та її новий чоловік тільки з’їхалися, все було казково. Чоловік намагався купити прихильність підлітка подарунками та хвалебними одами.

Однак щойно все у сім’ї підлаштувалось і вітчим відчув свою владу, його поведінка стала зовсім іншою.

Особливо прикро було те, що мати ніби зовсім не помічала цього всього. Не дивно, адже вона працювала ночами, вдень спала, а весь вільний час приділяла своєму чоловікові. Раніше у мами із сином було набагато більше спілкування, проте тепер ситуація змінилася.

З одного боку, Микола сумував за близьким спілкуванням з матір’ю. З іншого ж боку він ненавидів вітчима і все, що було з ним пов’язане.

Про це й думав Микола, сидячи у дворі свого будинку. Було вже зовсім темно, і він навіть не помітив фігури, що наблизилась до нього. Це виявився злощасний вітчим.

– Привіт Миколо. Ти вже котрий день сидиш тут допізна. Не хочеш поговорити?

— Мені нема чого тобі сказати, дядьку Артеме…

— А ось мені є чим з тобою поділитися. Я люблю твою маму і мені хочеться, щоб наша сім’я була дружною. Можливо, моментами я несправедливий щодо тебе. Однак справа зовсім не в тому, що я тебе не люблю. Мама всерйоз занепокоєна твоїм майбутнім та всім, що з тобою відбувається. Ти постійно якшаєшся з якимись незрозумілими людьми, практично не буваєш вдома і зовсім забув про навчання. Адже ти у випускному класі. Ми з твоєю мамою хочемо для тебе кращого майбутнього, ніж те, до якого ти йдеш.

– Мама зовсім перестала зі мною спілкуватися. Вона проводить час лише з тобою!

— Так, ми з нею про це вчора поговорили і прийшли до деяких рішень. Сьогодні мама відпрацює останню нічну зміну і з завтрашнього дня працюватиме віддалено з дому. Вона вже знайшла потрібну роботу. Я, як і зазвичай, йтиму в офіс на 8 годин вдень, а у вас з’явиться можливість більше спілкуватися. Ми сподіваємося, що це тебе підбадьорить і ти станеш більше часу проводити вдома.

– Я не знаю що і казати. Вибачте, що поводився як ідіот останнім часом…

— Наша вина тут також була. А тепер давай підемо разом додому та приготуємо мамі на завтра щось особливо смачне. Пропоную провести втрьох ці вихідні та кудись з’їздити. Як тобі ідея?

Related Post

Дитина в мокрих пелюшках, подруги.. Чоловіка я не побачила. Привіталася, питати де він не стала – шкода дівчинку сталоДитина в мокрих пелюшках, подруги.. Чоловіка я не побачила. Привіталася, питати де він не стала – шкода дівчинку стало

Заведено вважати, що дівчата одружуються у досить юному віці спеціально, або ж це так “не щастить”. Я теж так все життя думала, і щиро співчувала парам (або одиноким дівчатам), що

Чоловік залишив немічну дружину з немовлям на руках, а через роки син здивував недолугого батькаЧоловік залишив немічну дружину з немовлям на руках, а через роки син здивував недолугого батька

Марині було 16 років, коли вона дізналася, що чекає на дитину. Очікуваним батьком став на рік старший Олексій. Пара зустрічалася вже цілий місяць і вважала, що цілком готова розпочати справді

Збираюся розлучитись, випроводив дружину з квартири, але вона просить грошей на перший час, чи варто даватиЗбираюся розлучитись, випроводив дружину з квартири, але вона просить грошей на перший час, чи варто давати

Вперше за довгий час безтурботного життя Ілона пошкодувала, що не закінчила інститут. Вона вийшла заміж за Івана ще на 2-му курсі, навчання закинула, а про роботу і мови не було.