fbpx

Що треба зробити, щоб його не любити?

Мені 23 роки. Одружена 3 роки, чоловікові. Працюємо у Києві. Почну з того, як чоловік почав мені зраджувати. Ми одружилися у 2010 році, влітку, 15 червня. Жили два місяці, а потім він поїхав до столиці на заробітки. Я тоді була вагітна. Жила, думала, що йому потрібна лише я, але помилилась.

Восени на моєму дні народження пролунав дзвінок. Я спочатку подумала, що це мій чоловік і радісна відповіла на дзвінок. Але то був не він, а якась жінка. Я запитала, хто це, потім вона відповіла, що це дівчина, яка живе з ним, тобто, з моїм чоловіком. Вона сказала, що я йому не потрібна, що вони разом уже шість років. І що він із жалю одружився зі мною.

Я не зрозуміла, за що мене шкодувати. І що нема чого мені народжувати дитину. Мені було боляче, прикро, але я їй цього не показала просто побажала щастя. Потім довго плакала, ні з ким не розмовляла.

Так і настала зима. І я поїхала в іншу країну, стати на облік,. я була на шостому місяці вагітності. Я почала забувати його, не думати про нього. Народився син, я жила у тітки (мамина сестра), його рідні не допомагали.

Я колишньому зателефонувала та сказала, що народила. Він зрадів, сказав, що надішле гроші. Але він змінив номер і зник, а я незабаром перестала думати про нього. Але потім він сам знайшов мій номер і зателефонував. Синові тоді було 10 місяців, він вибачався, сказав, що не живе з нею, що йому потрібні тільки ми. І покликав мене до Львова, бо уже працював там.

І я погодилась. Поїхала до нього, через 2 місяці ми разом приїхали до столиці знову. У перший же день він поїхав до жінки, вже інший, і вона теж старша за нього на 5 років. Два дні не приходив, а в мене грошей зовсім не було. Голодувала 2 дні. Знову вибачила. І так повторювалося кожні 2 дні. Через місяць її депортували, і начебто все стало нормально. Ми перестали сваритися. Але зараз знову розпочалося.

Три тижні тому вона подзвонила (яка старша за нього на десять років) мені і сказала, що мій чоловік винен їй гроші. Я нервувала через те, що він просив у неї грошей.

Минув деякий час, я зайшла в інтернет і в соцмережі знайшла його листування з нею – там такі ніжності… І в мене почалася істерика, я кричала на нього.

І я знову вибачила, тому що він обіцяв, що не буде більше з нею спілкуватися, я повірила. Було все нормально, поки я знову не прочитала його листування. Там вони згадували минуле. І раптом я натрапила на особисте повідомлення, в якому було написано, як вони переспали у вихідні та як їм було добре. Мені знову було дуже боляче.

Чому так він робить зі мною? Якщо любить її – нехай живе з нею, я сама можу заробити на своє життя та забезпечити сина. Коли я говорю йому про це, він починає злитися і бити мене. Я скільки намагалася втекти від нього, але немає жодного результату. Знову починаються скандали. Як мені бути, я не маю в Києві близьких мені людей. Мамі про це я розповідати не хочу, не хочу її засмучувати. Що робити? Допоможіть, будь ласка. Що треба зробити, щоб його не любити.

 

Related Post

Як же він схожий на тата, але якщо є дитина, тоді жінка мабуть є…Як же він схожий на тата, але якщо є дитина, тоді жінка мабуть є…

Ще з школи Валера був дуже шебушним хлопцем. Тоді якраз в моді були рвані джинси і гітара. Але гітару ніхто собі дозволити не міг, а той хто міг то не

Тепер мене мучить совість, а ще, я шалено боюсь, адже такі справи так просто не сходять з рукТепер мене мучить совість, а ще, я шалено боюсь, адже такі справи так просто не сходять з рук

Зараз я стою перед дуже складним вибором, совість, чи чоловік якого я дуже сильно кохаю. Так сталося, що мої батьки не останні люди в цьому місті, тому наше оточення звісно