Перейти до вмісту

Що же ми наробили??? – Оля та Катя пожалкували, про те, що втрутилися у потойбічне

Дві дівчинки вирішили викликати духів. Їм це здалося дуже кумедним.

Одна з цих дівчаток спочатку прочитала на якомусь сайті про цього духа хтось писав, що після цього у них почалися неприємності. Спочатку дівчатка дуже злякалися але все одно хотіли викликати духів. Їм стало дуже цікаво, що ж трапиться, бо вони не дуже вірили в містику і тому вирішили спробувати … Вони взяли помаду і почали писати щось на дзеркалі. Прочитали якісь слова і чекали … ..

І раптом … вони побачили, що ті слова які вони написали на дзеркалі почали зникати … І в школі всюди вимкнулося світло. І потім через 3 хв воно знову включилося. Дівчаткам стало дуже страшно … Вони знову подивилися на дзеркало, а воно потріскалось.

Дівчата вирішили піти додому … Вони подумали, що вдома все буде добре і вони спокійно відпочинуть. Коли дівчатка заснули, однієй з них приснився кошмар. В якому її кличе якась молода дівчина і псує її зовнішність. Від страху дівчинка прокинулася і пішла на кухню випити води ….

 І раптом хтось постукав у двері. Вона підійшла до дверей і почула: “Відкрий двері я принесла тобі подарунок”. Дівчинка подивилася у вічко і побачила там ту саму дівчину зі сну. Вона була дуже красивою і досить милою. А дівчинка ніби була під гіпнозом і відкрила їй двері. Ця дівчина подарувала їй дзеркало і пішла.

Дівчинка подивилася в дзеркало і жахнулася адже на дзеркалі почали з’являтися слова які вона з подругою написала в школі. Вона сховала це дзеркало і дуже довго його не діставал …

І раптом в одну ніч її хтось кликав. Вона не розуміла звідки йде це дивний шепіт. Вона вирішила дістати те дзеркало і побачила в ньому стареньку дуже схожу на ту красиву дівчину. Дівчинка дуже злякалася і випадково впустила дзеркало воно розбилося на дрібні осколки.

І раптом за дверима з’явилася ця стара і вона говорила дуже нервовим голосом: “Ти мене викликала ти і помреш”. Дівчинка не розуміла що відбувається. І вирішила провести обряд щоб вигнати цю стару назад.

Вона купила нове дзеркало і написала ті ж слова, тільки замінивши слово ,, закликаю ,, на слово ,, замикаю ,,. Потім вона пішла закопати це дзеркало щоб воно її більше не турбувало.

Але історія на цьому не закінчилася, тому що це дзеркало знову знайшли діти. А що було далі мені вже не відомо.