fbpx

Що зі мною? Може, хто порчу навів або наврочив? У всіх моїх подруг і знайомих – все чудово, максимум, що їх турбує так – це ПМС і то, раз через раз

Це не сповідь зовсім, це крик душі чи що. Хто зрозуміє, хто ні, але я дуже чекаю ваших порад і думок з цього приводу.

В останні пару років я почала дуже сильно хворіти. Почалося все це з вегето-судинної дистонії, але я була підлітком і не звертала особливої ​​уваги, так як в такому віці це скоріше норма, ніж відхилення.

Постійні запаморочення, мігрені (які мене не відпускають і зараз), і нудота зводили мене з розуму. Я лікувалася в лікарні 2 рази в рік, і без цієї терапії я не могла «жити».

Якось потім все нормалізувалося, я стала відчувати себе краще, і з побутовими проблемами забула про свій діагноз. Приблизно в тому ж віці, у мене виявили пролапс мітрального клапана, зараз навіть не пам’ятаю що це означає і чи є у мене ця патологія і зараз, але це скажемо «серйозна болячка».

Сердечко боліло постійно, у мене була спецгрупа в школі, коледжі і т.д. Мене навіть відсторонили від занять в геологічному гуртку, так як там були фізнавантаження. Але і це я пережила.

Потім мене почали турбувати болі в правому боці. Мені кілька разів викликали швидку, думали, що напад апендициту, але при обстеженнях лікарі стверджували, що у мене жовчний міхур виділяє надто багато жовчі, і тому з’являються болі такого характеру.

Це я теж пережила, посиділа на дієтах всяких і забула. Пізніше, приблизно через півроку, на планову перевірку у гінеколога, я дізналася, що у мене полікістоз яєчників.

У свої 18 з копійками для мене це здавалося страшним діагнозом. Начиталася в інтернеті, і плакала гірко багато днів поспіль. Здавалося, що життя звалилося.

Чого ви очікували – мені 18 років. Я довго пила протизаплідні препарати, які «придушували» кісту, і все-таки задавили її. Щастю моєму не було меж, так як розуміла, що життя триває, і я здорова!

Пару місяців по тому мене постійно турбували болі. Я не раз зверталася до лікаря, у мене кожен раз виявляли різні інфекції. Звідки? Сама не знаю, партнер у мене був постійний, і щось міняти, напевно, не потрібно було. Я лікувалася, закидала себе таблетками, свічками, і краплями. Все це поступово пішло. А потім через рік у мене в приватній клініці виявили дисплазію шийки матки (порушення цілісності тканини).

Звісно почалося обстеження, і у мене відразу виявили уреаплазму (вірус, з яким важко завагітніти, і вірус яким важко виносити дитину), і виявили вірус папіломи людини високого онкогенного типу – якщо хто не знає, то цей вірус провокує розвиток раку шийки матки. Такий вірус (і згодом – рак) був у моєї мами.

Коли мені це сказали, я трохи в непритомність не впала, тиждень не могла заспокоїтися, ревіла як ненормальна, думала все. Лікарі взялися за мене, почали лікувати – і ніби як все пройшло успішно. І ось в кінці літа, здавши повторні аналізи я виявила що віруси не згасли, а стали більше майже в три рази. Тоді мене почали лікувати важкою артилерією: обколювали шийку матки препаратами, сиділа на уколах, і таблетках, і свічках.

Пролікувалася два місяці. Лікар обрадувала – сказала, що тепер у мене все як пише книжка, і взагалі пора б мені вже заводити дитинку, так як це допоможе загоєнню всіх старих «ран» і змінить мій гормональний фон. Останній раз УЗД я робила 2 тижні тому, і лікар – підтвердила ідеальну будову органів.

І ось вчора звернулася до гінеколога на огляд, так як без його штампика до мамолога не пустять. Гінеколог сказала, що у мене набрякли яєчники, і потрібно лікувати їх і ходити в басейн. Я в шоці! Звідки це все? Я ж бережу себе, дбаю, але найстрашніше, коли я прийшла до мамолога – він підтвердив мої найгірші очікування: у мене виявили мастопатію. Знову – звідки вона?

Я в розгубленості, дівчата, підкажіть, звідки це все? Що зі мною? Може, хто порчу навів або наврочив? У всіх моїх подруг і знайомих – все чудово, максимум, що їх турбує так – це ПМС і то, раз через раз. Я ночами не сплю, думаю про це, гублюся в здогадах. Кому я перейшла дорогу? Що я кому зробила? Чому мене Бог так карає? Я ж молода ще, а моя лікарняна картка більше, ніж у моєї бабусі. Чекаю з нетерпінням ваших думок.

Related Post

Коханка батька прийшла до нас додому, мама її прогнала віникомКоханка батька прийшла до нас додому, мама її прогнала віником

У мене чудова мама. Моя мама завжди вміла зберігати спокій в будь-якій ситуації. З батьком вони знайомі з дитинства, дружили зі школи. Потім одружилися. Всяке траплялося в житті, але вони

Як я зустрічався із заміжньоюЯк я зустрічався із заміжньою

Ось зарікався я колись не зв’язуватися з заміжніми. Намагався дотримуватися тієї думки, що чоловіча солідарність понад плотських потягів. До пори до часу дотримувався цього принципу неухильно, але, як відомо, і

Кинула чоловіка старше мене на 18 років, тепер страждаюКинула чоловіка старше мене на 18 років, тепер страждаю

Закохалася в чоловіка старше мене на 18 років. Він небагатий, але любить сильно. Батьки і брат з сестрою постійно твердили, що він занадто старий для мене і не пара мені.