Щоб ніхто не наврочив, вітатися з людьми потрібно особливим чином

Чи часто в тебе таке буває, що доводиться спілкуватися з людьми, які не бажають тобі добра? Це завжди видно з їхньої поведінки, погляду і слів. Вони всім виглядом намагаються зробити тобі якусь гидоту. А якщо відверто, то просто бажають зла та невдач.

Для запобігання таким неприємностям завжди потрібно мати під рукою потужний оберіг від пристріту та порчі. Дочитай уважно цю статтю до кінця і ти дізнаєшся, як уберегти себе та свою сім’ю від недоброзичливих людей.

Нам доводиться спілкуватися з великою кількістю людей щодня. Це і колеги по роботі, і продавець у магазині, і сусідка по сходовій клітці. І не завжди буває так, що коли ці люди з тобою вітаються, вони бажають тобі добра та здоров’я.

Дуже часто буває, що в такі прості слова люди закладають негатив. Цей негатив трансформується у енергію, яка так чи інакше впливає на тебе. Зокрема, на твій настрій і навіть самопочуття.

Щоб убезпечити себе від цієї негативної енергії та неприємних наслідків надалі, потрібно просто сказати одне слово. Саме тоді, коли недоброзичливі люди до тебе звертаються, вітаються. Абсолютно не важливо, хто перший із вас вітається.

Для повернення їхньої негативної енергії їм треба пошепки сказати слово «Зворотньо!». Таким чином ти повертаєш усі негативні думки їхньому адресату.

Буває ще так, що після спілкування з людиною, хай навіть нетривалого, відчуваєш на собі щось липке та неприємне. Зовні людина може говорити цілком звичайні слова і навіть приємні. Але думки її будуть недобрі та спрямовані на руйнування твоєї енергетики.

У цьому випадку під час спілкування або після його закінчення, теж подумки або пошепки вимови це слово. Ти відразу побачиш, що людині стане не по собі і вона зробить всі спроби віддалитися від тебе.

Повторюючи це слово щоразу, коли доводиться розмовляти з неприємною людиною, ти захищаєш себе від її впливу. Іноді люди своїми, здавалося б, приємними словами несуть руйнівний негатив. Адже в слова вкладаються думки та бажання людини. А думки – матеріальні.

Найчастіше люди навіть не розуміють, яку шкоду можуть завдати іншій людині. У них може бути поганий настрій чи неприємності. Своїми думками вони перекладають весь негатив на іншу людину. Але допомогти у такій ситуації людині не завжди можна. Тому найкраще, що можна зробити для такої людини, це повернути весь цей негатив. Нехай він сам з ним дає раду.

You cannot copy content of this page