Щоразу, коли я комусь щось розповідаю про свої хвилювання, після я дуже про це жалкую

Зараз я у шлюбі, вчора дізналася, що чоловік мені зраджує, у нас є маленька дитина. Вже близько року я перебуваю в прихованому депресивному стані, не можу нікому розповісти про свої проблеми, тому що боюся, що мене не так зрозуміють і почнуть говорити, що я несу дурню, це зовсім мені не допоможе, тому я не розмовляю ні з ким з цієї теми. Мені було дуже складно усвідомити, що чоловік зрадив мені.

Раніше пробувала поговорити з чоловіком, але нічим хорошим ця розмова не закінчилася, він сказав, що я погана мати і не можу впоратися з тарганами у своїй голові. Тому, на вигляд я звичайна людина, зі своїми заморочками, усміхаюся і тішуся незрозуміло чому, а насправді в душі темрява.

У нашому невеликому місті немає психологів, я дізнавалася. Я не знаю, що мені робити, доведеться розлучитися з чоловіком, я не відчуваю жодних емоцій, просто порожнеча.

Хоча раніше я б влаштувала скандал, плакала, а зараз просто стало все одно і це стосується не тільки його, всього що мене оточує, крім дитини.

Дні стали однаковими: дім, робота, дитина, дім. Таке відчуття наче я стала роботом.

Останнім часом мене постійно мучать безсоння та кошмари, мені стало складно виходити на вулицю. Я просто вже не можу спілкуватися з іншими людьми, тому що боюся випадково на них вивалити частину свого вантажу. Щоразу, коли я комусь щось розповідаю про свої хвилювання, після я дуже про це жалкую.

І при цьому я постійно відчуваю жахливу самотність, ніби мене взагалі ніхто не зможе зрозуміти і прийняти, від цього з кожним днем ​​все гірше і нестерпніше. Якби не малюк, я не впоралася з цим станом, думки іноді бувають різні.

Я знаю, що у всьому світі відбуваються жахливі речі і я не в найгіршому положенні для того, щоб скиглити, але від цих думок стає ще гірше, виходить я ще нікчемніша, ніж є. Як із цим можна впоратися?

Related Post

Ми ніяк не можемо завести дитинуМи ніяк не можемо завести дитину

Ми з чоловіком дуже любимо один одного, багато років разом. Із самого початку мріяли про дітей, але відкладали. Було безліч причин, від кредитів до іпотеки та навіть моральної неготовності стати

Поїхала розбивати чужий шлюб, а в результаті сама виходить заміжПоїхала розбивати чужий шлюб, а в результаті сама виходить заміж

Приїздить моя подруга з відпустки і сяє вся. Думаю, що ж такого сталося, що вона щастя через себе випромінює? Знаючи чого вона туди їздила, я б точно на її місці