Щоразу після сварки хлопець іде з дому

Нам по 24 роки. Живемо окремо від батьків, знімаємо житло навпіл.

Вчимося на заочному і працюємо. Я – адміністратор в салоні краси, а хлопець – бариста в кав’ярні.

Все начебто добре, але якщо ми сваримося, то це може затягнутися.

Одного разу посварилися, він поїхав до друга і не з’являвся вдома 2 дні.

Залишив мені тисячу гривень, так як знав, що зарплата у мене не скоро, і пішов.

Повернувся, стали жити, як раніше. Така ситуація повторювалася кілька разів. Я б з дому, може, теж втекла, в істериці, та ось тільки якось не звикла виносити сміття з хати. Хочу вирішувати все мирно і тихо.

Одного разу він взагалі під час сварки, обірвавши мене на половині діалогу, вийшов в магазин і прийшов тільки через годину.

Купив квіти і вибачився, але все одно було дивно. Він раніше не жив з дівчатами. Може, просто не знає, як вирішити конфлікт?

Я вже намагалася з ним на цю тему поговорити, але хлопець відповідає, що йому потрібно відволіктися, випустити пар, розвіятися.

На тому тижні прокинувся о 3 ночі, пішов покурити. Через 30 хвилин я відкрила очі, а його немає вдома.

У всіх кімнатах подивилася, вийшла на вулицю – його ніде не видно, на дзвінки не відповідає. Я занепокоїлася і не могла заснути. Коли прийшов, то сказав, що ходив прогулятися. Що з таким робити? Може, він завів собі ще одну дівчину, до якої бігає?

Related Post

Боюся, що сім’я і діти завадять моїй самореалізаціїБоюся, що сім’я і діти завадять моїй самореалізації

Живу з батьками. Ніколи ні з ким не зустрічалася. Відносини в родині натягнуті – мама намагається керувати всім і всіма, татові наплювати. Тепер я боюся виходити заміж, мати дітей. Мені

Як я дружину відучив від “годовасіка”Як я дружину відучив від “годовасіка”

Сьогодні, я вам розповім про мою боротьбу за майбутнє свого сина і повчання дружини на шлях істинний. Відразу скажу, що моя люба ніколи не була “овуляшкой” і взагалі поважала логіку

facebook