Перейти до вмісту

Шукав репетитора, а знайшов кохання

  • від

Я – викладач з англійської мови. Ще працюю перекладачем. Найбільше мені подобаються заняття репетиторством. І грошей більше, і нікуди виходити з дому не треба: учні приїжджають до мене.

Зазвичай клієнти приходять через знайомих, сарафанне радіо працює краще за все, також я рекламую свої послуги на різних сайтах, в тому числі і на Авіто. Звідти теж дзвонять і пишуть люди, цікавляться розцінками, але зазвичай на цьому все закінчується, хоча цінник у мене адекватний.

Одного разу зателефонував чоловік. Він давно шукав репетитора, але викладачі його не влаштовували, після першого заняття розумів, що все не те, і потрібно шукати далі. Поки не знайшов мене. Контакт ми знайшли відразу, методи викладання і завдання йому сподобалися, заняття стали регулярними.

За півроку він досить добре підтягнув рівень мови, хоча і прийшов не з нульовими знаннями. Для просування по роботі хороші знання англійської були необхідні, тому він і почав займатися.

Зазвичай він їхав на таксі, але в той день через сильний снігопад машину довго не давали. Мій учень (старше мене на пару років, до речі) хотів уже піти і чекати таксі в під’їзді, але я запропонувала чай. Раніше ми були зосереджені виключно англійською, та й фліртувати зі студентами – не мій метод навчання, а тут ми розговорилися, немов подивилися одне на одного під новим кутом.

На наступне заняття він приїхав з букетом. Сказав, що симпатична викладачка йому відразу сподобалася, але просування по кар’єрних сходах і хороший учитель були на першому місці. Знання англійської, отримані завдяки мені, стали в нагоді йому по роботі: ми переїжджаємо в США!