“Швидко одягайся і ховайся в шафу”, – сказав Олег коли у квартиру зайшла його дівчина з їх шестимісячним немовлям

Мені дуже потрібні ваші поради. Ситуація наступна. Все досить складно, і я сильно заплуталася, тому що в цій історії бере участь шестимісячний малюк. Я перший раз опиняюся в такому хиткому становищі, тому поняття не маю, що робити. Мені двадцять, моєму коханому – двадцять п’ять. У Олега є маленька дитина, але він не одружений. Вони з дівчиною просто разом живуть.

Вперше я побачила Олега, коли прийшла на день народження до своєї подруги. Він мені відразу шалено сподобався. Я весь час дивилася на нього і часто ловила на собі його погляди. Ближче до вечора ми вже активно спілкувалися з ним.

Він дуже привабливий, та ще й цікавий співрозмовник. Після того, як ми поговорили, я вже точно зрозуміла, що хочу продовжити спілкування з ним. Він взяв мій номер телефону.

Всю ніч я не могла заснути і згадувала про нього. Перший раз в житті я відчула до когось таке нестримне тяжіння. На наступний день Олег зателефонував. Ми зустрілися в кафе, потім довго гуляли і відмінно провели час.

Я була просто щаслива. Навіть не помітила, що вже настав вечір. Олег запросив мене до себе в гості, і я не стала відмовлятися. Включили на комп’ютері фільм і почали дивитися. Приблизно хвилин через сорок він обійняв мене і поцілував. Я не стала чинити опір. Цієї ночі у нас була близькість.

Вранці я прокинулася від того, що Олег будить мене і каже, щоб я швидко збиралася. Поки я одягалася, хтось повернув ключ у замку і увійшов в квартиру. Олег сказав мені залазити в шафу і тихенько там сидіти.

Мені було дико образливо. Виявилося, що додому прийшла його дівчина з сином. Коли я зрозуміла це, то навіть розгубилася. Було дуже прикро і боляче.

Трохи пізніше Олег підійшов до шафи і тихо покликав мене. Поки його дівчина була у ванній, я швидко пішла. Прийшовши додому, я почала думати, як себе далі вести. Мені дуже дорогий Олег, і я не хочу від нього відмовлятися.

Я точно знаю, що він теж полюбив мене і готовий розлучитися з дівчиною. Але чи маю я право продовжувати з ним спілкуватися? Дайте, будь ласка, слушну пораду.

You cannot copy content of this page