Сім’я живе в ЇЇ квартирі, тому щоранку взяла собі за правило псувати зятю настрій

– Ця ніч була такою неспокійною, око не зімкнули! У дочки якраз зубки прорізаються. – розповідала 25-річна Євгенія.–  Вдалося задрімати лише під ранок – і тут чую, знову мати з чоловіком лаються. Вже не можу це терпіти, вічно лайка у них.

– Твій чоловік вчора повернувся з роботи пізно, поїсти не забув, а тарілку за собою забув! Ось так і стоїть.

Мати вранці, побачивши невимитую тарілку, просто озвіріла. У неї прям заскок на цій чистоті. Щоб ви розуміли, ніхто не зможе спати спокійно, якщо не прибрана кухня і не помитий посуд. А чоловік мій, Василь, в цей раз не промовчав:

– Дві баби в квартирі, цілим днями нічо не робите! Що важко тарілку помити за єдиним працюючим мужиком в цій родині! – прокричав він, розвернувся і пішов.

Євгенія з Василем живуть у її матері – подумали, поки дівчина в декретній відпустці, це кращий варіант. У подружжя є своє житло, але ще потрібно виплачувати іпотеку, тому Женя з Василем вирішили здавати квартиру в оренду.

У Женіної мами величезна трикімнатна квартира, тому молодому сімейству з дитиною цілком достатньо місця. Але за півтора року спільного життя все пересварилися мільйон разів.

Мати не упускає жодної можливості повчати, давати поради, диктувати свої правила, як себе вести, що кому робити і так далі. Ситуація почала погіршуватися внаслідок того, що мати – пенсіонерка, що сидить цілодобово будинку разом з Женею.

– Може, тоді нехай з онукою няньчиться, а ти на роботу підеш? – запитала подругу Женю.– Ага, звичайно, мама відмовляється чути навіть таке. Жодної хвилини не сидить з малятком, так, прийшла, подивилася і пішла.

Все зароблене до копієчки Вася віддає Жені. За ці гроші купуються продуктами для всієї родини, господарські товари, оплачуються комунальні платежі.

І Жені важко, і чоловікові її. Василь кожен день пропадає до пізнього вечора в офісі, хапається за будь-який підробіток. Само собою, гроші зайвими не бувають, тільки ось створюється враження, що чоловіку ну ніяк не хочеться повертатися додому.

Але мати Жені не перестає нагадувати про те, що сім’я живе в ЇЇ квартирі, тому щоранку взяла собі за правило псувати зятю настрій.– Василь повернувся вчора пізно, втомився, ми всі вже були в своїх кімнатах! – розповідала Женя. – Поїв і не прибрав за собою.

Я не виходила на кухню, бо була зайнята малятком. А вранці мати це все “неподобство” побачила і почалося …– Ясно, ну а чоловік чому не промовчав?

– Він сказав, що вона – істеричка! Каже, мовляв, ви вдвох цілодобово вдома, що важко помити тарілку після єдиного працюючого мужика! Не поснідав, швидко одягнувся і хотів йти, як мене смикнуло його зачепити.

– Кажу, знав же, що вранці буде, не міг тарілку вимити? А він мені, мовляв, ти мені тільки мозок не винось! Грюкнув дверима і пішов. Доньку розбудив. Прикро.А ви як думаєте, є хоч трохи моральних прав у чоловіка, що живе у тещі, так поступати?

Правий він, кажучи подібні слова? Чи нахабство з його боку так себе вести? Потрібно було промовчати і подякувати тещі за те, що в будинок пустила?

Related Post

Невже мати не може зрозуміти, що заважає мені будувати своє життя і зібрати хоч якусь суму?Невже мати не може зрозуміти, що заважає мені будувати своє життя і зібрати хоч якусь суму?

Батьки розлучилися, коли ми з братом були ще школярами. Відразу ж ми переїхали до бабусі. Тут також мешкав і мамин розлучений молодший брат, великий фанат коктейлів. Тому його і вигнали

Терпіти вже не можу свою свекруху і не хочу, щоб вона спілкувалася з дитиноюТерпіти вже не можу свою свекруху і не хочу, щоб вона спілкувалася з дитиною

Коли із чоловіком почали жити разом, квартиру орендували в іншому місті. Якийсь час були нормальні стосунки зі свекрухою. З чоловіком сварки були та примирення, як у всіх. Я бачила, що

Чоловік сидить у мене на шиї, а одружуватися не хочеЧоловік сидить у мене на шиї, а одружуватися не хоче

Ми зустрічаємося рік, партнер живе у мене. З нами в двокімнатній квартирі живуть ще моя мама і син. Я працюю, плачу за квартиру, купую продукти, стираю, прибираю, готую. А мій