fbpx

Скандали в сім’ї були все частішим і частішим явищем

З чоловіком у шлюбі ми вже були сім років. Першим часом спільне життя йшло дуже навіть чудово. А потім почалося щось не зрозуміле. Я перестала впізнавати Андрія.

Це була наче інша людина. Скандали в сім’ї були все частішим і частішим явищем. Та найбільше мене дратувала байдужість чоловіка до виховання наших спільних діток.

Аж ось одного разу я сиділа на роботі і помітила, що погано себе почуваю. Тіло кинуло в жар і я відпросилася додому, аби нікого не заразити з колег.

Коли відкрила двері, то в очі кинулося пальто, що висіло на вішаку і це точно було не моє, не наших знайомих, ні родичів. Заходжу прямо в спальню і побачене приводить мене в шок.

Невідома жінка відчула спиною щось недобре і відразу прикрилася ковдрою. Чоловік схилив голову і не проронив ні слова.

Напевно, я надіялась почути хоч щось у відповідь на мої сльози. Та Андрій вирішив, що слова зайві. Мовчки вдягнувся і пішов за своєю новою дамою.

Весь день до вечора я проридала. Так боляче не було давно. Ще й ця хвороба…

З голови вилетіло, що потрібно забрати доньку з садочка. В голові був шум, а згодом страшні думки про самотність і одиноке майбутнє.

Неочікувано посеред ночі повернувся Андрій. Він ніяк не збирався реагувати на мої істеричні ридання. Лише сказав, що у всьому цьому винна я і лише я. Обуренню не було меж.

Та все ж я подумала, що доведеться забути цей день, як страшний день. Не хочу, діти залишалися без тата.

Все ж це не зупинило зради і гуляння чоловіка. Часто знайомі переказували мені про інших жінок Андрія. Одного дня моє терпіння лопнуло. Я не хочу виглядати в очах людей сліпою dурепою.

Та спочатку потрібно було знайти житло, куди ми переїдемо з доньками після розлучення. На щастя, за декілька днів я отримала пораду піти проживати до одинокої бабусі, що давно шукає собі співмешканців, які могли б оплачувати комунальні послуги і допомагати їй по господарству.

Тож, не думаючи, я пішла дізнаватися деталі. Ірина Василівна з радістю прийняла не тільки мене, а й моїх дівчаток.

На наступний день я почала перевезення речей і подала документи на розлучення. Тоді я навіть не очікувала, яке прекрасне життя на мене очікує: без сварок, зрад, переживань, докорів.

Ірина Василівна була чудовою жінкою. Моїх діток полюбила наче своїх рідних онуків. А скоро навіть почала займатися з ними, оскільки в минулому була вихователькою.Скоро Андрій усвідомив, що я пішла і почав надзвонювати, вмовляти, а згодом і шантажувати невиплатою аліментів.

В той момент я розуміла, що ніщо не змусить мене повернутися до цієї людини.Уже через шість місяців спокійного й розміряного життя я зустріла чоловіка, що подарував мені неймовірну романтику. Вперше я відчула себе бажаною.

А ще більше радувало, що Юрія не лякали мої діти. Він полюбив їх, як своїх.Часто колишній дзвонить мені з невідомих причин. Зрозуміти мету його дзвінків я не можу і досі. Розказати, що у нього жахливе життя і виною в цьому всьому я?

Related Post

Мама так і сказала: “Якщо в подолі принесеш – на порозі не з’являйся”Мама так і сказала: “Якщо в подолі принесеш – на порозі не з’являйся”

Сумна історія мого життя. Коли мені було 18 років, я сильно закохалася в хлопця трохи старшого за мене. Тоді вчилася на другому курсі університету. І тут в мої відносини почали

Ох, і закохався я у Валентину, яка багато палила, а весь її будинок був забитий тарганамиОх, і закохався я у Валентину, яка багато палила, а весь її будинок був забитий тарганами

Це було в 80-ті роки. Я тоді працював друкарем у друкарні. Траплялося працювати і в палітурному цеху. Там ось і познайомився з Валею. Вона мені відразу сподобалася. Красунею була, курила,