Сказати чоловікові, що я знаю про його зради?

Одружені десять років. У нас хороші відносини, не виникає розбіжностей ні в побуті, ні в ліжку, і мені завжди здавалося, що ми любимо одне одного.

Чоловік часто буває у відрядженнях, які можуть тривати кілька місяців. Коли він повертається, нам добре разом. Але я знаю, що в кожній поїздці він заводить роман.

Ці жінки потім дзвонять йому, пишуть, надсилають фото. Не знаю, як вчинити: сказати йому, що мені все відомо?

Олена, 45 років. Порада від психолога.
Олена, якщо вам здається, що чоловік зраджує вже давно, чому вас стало турбувати це саме зараз? Ви впевнені, що це саме зради, а не флірт? Можливо, ви стали помічати, що не можете конкурувати з цими жінками, відчули себе вразливою. Ви пишете, що раніше не сумнівалися в сильних почуттях у вашій парі. Зараз ви перестали бути в цьому впевненою?

Що зупиняє відкрито поговорити з чоловіком? Швидше за все, ви боїтеся, що він зізнається в почуттях до іншої жінки, захоче піти. Ваш лист скоріше не про те, чи варто поговорити з ним. Насправді вам страшно втратити чоловіка, а й мовчати нестерпно.

Ви пишете, що розумієте одне одного, у вас майже не виникає розбіжностей. Це міцна основа шлюбу, і навряд чи чоловік легко відмовиться від відносин, в яких йому добре.

Спробуйте розібратися, що вас налякало. У нього з’явилася постійна жінка? Якщо ви поки не впевнені, чи починати розмову, рекомендую почекати. Поспостерігайте за вашими відносинами, оцініть, наскільки побоювання реальні. Якщо відчуєте загрозу для шлюбу, запропонуйте поговорити. Дайте йому зрозуміти, що, обманюючи вас, він може втратити сім’ю, затишний будинок, дружину, вашу підтримку і турботу.

Related Post

Мене відштовхують занадто сильні почуття дівчиниМене відштовхують занадто сильні почуття дівчини

Ще недавно я відчував порив почати сімейне життя. Моя обраниця допомагала, підтримувала на початку спілкування і продовжує робити це зараз. Але я став коливатися і трохи розчарувався. Все було гармонійно,

Іванко зустрів злу дівчину у якої не було поччутів, потім вона приходила до нього у снахІванко зустрів злу дівчину у якої не було поччутів, потім вона приходила до нього у снах

Ця історія про дівчинку яка не вірила в дружбу і любов. Вона завжди ходила одна і нікого до себе не підпускала. Дівчинка як завжди сиділа одна і дивилася на те як

Ми не разом, але я страшенно його ревнуюМи не разом, але я страшенно його ревную

Мені «пощастило» закохатися в одруженого. Звичайно, відразу ж сказала собі «стоп», адже це проти моїх принципів. Залишається лише питання, як боротися з катастрофічними нападами ревнощів. Ревную його не стільки до

facebook