Сказати дівчатам що колега на них наживається, чи просто відійти в бік?

Моя колега на наборі постійно підкидає нам різний одяг, іноді навіть новий з бірками. То їй не підійшло, то доні, то ще комусь, то кцпила але передумала. Мені ніколи не приходило навіть в голову, що реально вона продає дуже багато речей під прикриваючись тим, що вона купила собі, що річ хороша, що віддає за пів ціни.

Якщо я, маючи дітей, ще подумаю варто мені купувати ту чи інші річ, то молоді дівчатка, коли на горизонті з’являється щось достойне, відразу готові викласти кругленьку суму грошей за одяг.

Те саме почалося і з косметикою, і з парфумами, і навіть іншим речами. Аж поки мені не дійшло, що робить Тіна, та сама колега. Вона купує в конфіскатах, в магазинах з уцінкою, в секондах і продає по досить високій ціні.

Нічого такого поганого в торгівлі я не бачу, але якщо вона б сказала, що просто продаж речі, клієнтів менше б не стало. Речі і одяг дійсно гарної якості, майже все нове, без дефектів, ціна не сильно відрізняється від ринкової.

Але у нас така робота, що поки до того магазину дійдеш, то в обносках лишишся, інша справа, коли Тіна приносить, там всім відділом і вибираємо один одній речі, адекватна та здорова критика, треба сказати, щось порадять, щось підкажуть.

А ще Тіна часто дає можливість виплатити річ в кредит за кілька зарплат. Це дуже хороша можливість для тих, у кого грошей мало, а вдягнути нема що.

Але знову ж таки, з кожною історією про те, що вона купувала собі, але шось не підійшло чи розподобалося мене все менше стали приваблювати речі які вона приносить.

Хоча раніше я і сама була не проти купити кілька цікавих кофтинок чи сумок за хорошою ціною. Просто подобалося що речі не такі як в масмаркеті, а кожна річ має свій стиль.

Зі смаком то в неї все було добре. Але тепер я думаю, сказати дівчатам де вона бере всі ці речі, чи нехай далі продовжує заробляти на своїх.

Related Post

Зять хороший, це так, але сам став зараз жити бідноЗять хороший, це так, але сам став зараз жити бідно

На весілля своєї доньки і зятя я подарувала 3 тисячі гривень, а свати оплатили всі. Другий день ми гуляли у них і я вперше побачила їх шикарний будинок. Я була

Коли чоловік дізнався про моє знайомство з його коханкою відреагував дуже жорстокоКоли чоловік дізнався про моє знайомство з його коханкою відреагував дуже жорстоко

Уже зараз, через багато років я розумію, що завжди була класичною жертвою. Чоловік часто кривдив, завдавав біль, маніпулював. А я намагалася йому догодити, у всьому собі відмовляла. Тому, коли дізналася