fbpx

Сказав, що любив, але тепер це не має значення

Я не можу повірити, що мене покинули. Сьогодні ми розлучилися з хлопцем. Досить імпульсивно. З його ініціативи. Зустрічалися до цього 2 роки. А тепер я не знаю як бути.

Спершу мені навіть було легко. Я уявляла, як усе буде гаразд без нього. А тепер ловлю себе на думці, що я на нього чекаю. Я не вірю, що це все. Я все одно ніби впевнена, що він зателефонує, напише, захоче зустрітися.

Кажу собі, що він Терези гороскопом, і тому його хитає з боку в бік. Або може він просто пристрасний та імпульсивний, але сам зараз сидить і переживає.

Мені страшно зациклитись на ньому. Не хочу знову чекати на когось. До цього я мала досвід. Півтора року чекала на хлопця, який мене покинув, після того, як використав. А я просто чекала. Втрачала час. Не хочу і цього разу так. Мені дуже боляче.

Багато веселих подруг, з ким можна піти гуляти, у мене немає. Є лише одна найкраща подруга і багато знайомих. Я не знаю як мені бути. У моєму житті вдруге таке вже. Значить, щось не так зі мною, раз я роблю не той вибір.

Зараз вечір. Я повернулася додому після прогулянки та деяких справ, пишу свою сповідь і плачу. Просто як після цього вірити людям? Два тижні тому він почав освідчуватися мені в коханні, казав, що робитиме мене щасливою. А сьогодні ось так просто вирішив розійтися.

Я сама почала відкриватися йому зовсім недавно. І прикро, що тільки після того, як я теж почала до нього щось відчувати, він зробив саме так. А ми розлучилися після того, як не бачилися тиждень. Він сказав, що не побачимось і цього тижня (за його словами, він багато працює).

І я просто спитала, як він бачить наші майбутні взаємини, чого саме він хоче. Мені була потрібна конкретика. Може, він просто саме мене не хоче бачити.

А після нашої розмови телефоном (я була дуже спокійна) він мені написав, що прийняв рішення, що нам потрібно розлучитися. І все!

Я потім запитала у нього, чи любив він мене взагалі, чи брехав. Він відповів, що любив, але тепер це не має значення

 

Related Post

До 40 років я думав, що вже й не одружуся зовсім… Але на День народження щось змінилося, наче якісь сили мене почули…До 40 років я думав, що вже й не одружуся зовсім… Але на День народження щось змінилося, наче якісь сили мене почули…

Я добре запам’ятав свій сороковий день народження. Це була субота. Звичайна субота, яка нічим не відрізнялася від будь-якої іншої суботи. Я заварив собі каву, дістав з холодильника заздалегідь куплений еклер

Мама навіть в старості була єдиною моєю розрадою, якби не її мудрість, хто зна де я б зараз булаМама навіть в старості була єдиною моєю розрадою, якби не її мудрість, хто зна де я б зараз була

Багато років підряд я допомагала своїм батькам фінансово. Щомісяця я віддавала непогану суму для них. Думала що вони використають ці гроші так як треба, для себе поживуть. Адже я тоді