ЦЕ EASY Життєві історії Сказав, що любив, але тепер це не має значення

Сказав, що любив, але тепер це не має значення

Я не можу повірити, що мене покинули. Сьогодні ми розлучилися з хлопцем. Досить імпульсивно. З його ініціативи. Зустрічалися до цього 2 роки. А тепер я не знаю як бути.

Спершу мені навіть було легко. Я уявляла, як усе буде гаразд без нього. А тепер ловлю себе на думці, що я на нього чекаю. Я не вірю, що це все. Я все одно ніби впевнена, що він зателефонує, напише, захоче зустрітися.

Кажу собі, що він Терези гороскопом, і тому його хитає з боку в бік. Або може він просто пристрасний та імпульсивний, але сам зараз сидить і переживає.

Мені страшно зациклитись на ньому. Не хочу знову чекати на когось. До цього я мала досвід. Півтора року чекала на хлопця, який мене покинув, після того, як використав. А я просто чекала. Втрачала час. Не хочу і цього разу так. Мені дуже боляче.

Багато веселих подруг, з ким можна піти гуляти, у мене немає. Є лише одна найкраща подруга і багато знайомих. Я не знаю як мені бути. У моєму житті вдруге таке вже. Значить, щось не так зі мною, раз я роблю не той вибір.

Зараз вечір. Я повернулася додому після прогулянки та деяких справ, пишу свою сповідь і плачу. Просто як після цього вірити людям? Два тижні тому він почав освідчуватися мені в коханні, казав, що робитиме мене щасливою. А сьогодні ось так просто вирішив розійтися.

Я сама почала відкриватися йому зовсім недавно. І прикро, що тільки після того, як я теж почала до нього щось відчувати, він зробив саме так. А ми розлучилися після того, як не бачилися тиждень. Він сказав, що не побачимось і цього тижня (за його словами, він багато працює).

І я просто спитала, як він бачить наші майбутні взаємини, чого саме він хоче. Мені була потрібна конкретика. Може, він просто саме мене не хоче бачити.

А після нашої розмови телефоном (я була дуже спокійна) він мені написав, що прийняв рішення, що нам потрібно розлучитися. І все!

Я потім запитала у нього, чи любив він мене взагалі, чи брехав. Він відповів, що любив, але тепер це не має значення

 

Related Post

Кожен із нас знайшов те, що шукавКожен із нас знайшов те, що шукав

Мене звати Ігор. Минулого літа в інтернеті я познайомився з дівчиною Настею. Зустрілися, побалакали, я зрозумів, що сподобався їй. Почали зустрічатися. Познайомив її із друзями. Треба сказати, що компанія наша

У моїй квартирі безкоштовно мешкає родина біженців, але мого чоловіка поклали до лікарні. Мені потрібні грошіУ моїй квартирі безкоштовно мешкає родина біженців, але мого чоловіка поклали до лікарні. Мені потрібні гроші

Кілька років тому моєму чоловікові у спадок від бабусі дісталася однакімнатна квартира в одному зі спальних районів Києва. Ми вирішили, що продавати цю квартиру безглуздо. Краще впорядкувати її і почати