Мені не подобалося те, що діється, тож я вирішив поговорити з братом, щоб зрозуміти, чи не бреше мені Наталя

Я одружився з найпрекраснішою і найчутливішою жінкою у світі. На зорі наших стосунків мені здавалося, що я знайшов ту саму, з якою проживу все своє життя. Втім, і наступні 10 років нашого шлюбу я був певен, що так буде.

Наталка стала матір’ю моїх чудових діточок. У нас народилися двійнята: Настя та Діма. Дружина чудово справлялася з роллю мами. Разом ми робили все можливе, щоб наші малюки росли здоровими та щасливими.

Із роботою мені теж пощастило. Я впевнено рухався вгору кар’єрними сходами. Вдалося купити машину та досить швидко виплатити іпотеку. Навіть квартиру ми з дружиною облаштовували разом, хоча я в дизайні нічого не тямлю. Просто дуже хотілося, щоб наше гніздечко було найкращим місцем на світі.

Коли діти виросли, дружина захотіла виходити на роботу. Я не наполягав на цьому, бо міг забезпечувати сім’ю самостійно. Але Наталці було важливо робити свій внесок у сімейний бюджет.

Нам пощастило, оскільки на той момент мій старший брат шукав нових співробітників у свою компанію. Наталя вирішила, що працювати з родичами – непогана ідея. Відмовляти я її не став, та й мені спокійніше було. Своєму братові я довіряв як собі.

Я ніколи не сумнівався, що в мене вірна дружина. Але в якийсь момент я почав помічати, що Наталя дивно поводиться. Вона почала частіше затримуватися на роботі, а наше спілкування помалу ставало якимсь холодним.

Про близькість і мови не було. Дружина завжди знаходила відмовки та говорила, що сильно втомлюється в офісі. Скажу чесно, мені не подобалося те, що діється. І я вирішив поговорити з братом, щоб зрозуміти, чи не бреше мені Наталя.

Вадим чесно зізнався, що компанія зараз переживає не найкращі часи. Тому Наталці справді доводиться працювати понаднормово, щоб встигати виконувати всі поставлені завдання. Брат обіцяв, що обов’язково винагородить її гідною премією, коли справи підуть у гору. І я заспокоївся.

Але йшов час, а ситуація не змінювалася. Точніше, вона ставала лише гіршою. Якоїсь миті я почав помічати, що одяг Наталки пахне чужим парфумом. Скажу чесно, я не дуже уважний до ароматів людей. Але цей дуже відрізнявся від того, до якого я звик за всі роки нашого спільного життя.

У мене не було сил та бажання влаштовувати розбірки. Тим більше мені потрібно було з дня на день вирушати у відрядження. Це було у червні, коли діти гостювали у батьків на дачі. Я подумав, що якщо дружина мені зраджує, то вона напевно приведе коханця до нашої квартири.

Тоді я вирішив, що піду на крайні заходи. Я встановив у нашій спальні приховану камеру спостереження. Бачити те, що відбувається в кімнаті, я міг просто через свій телефон.

Поки був у дорозі, місця не знаходив собі. З одного боку, вірив, що моя дружина на таке не здатна. Але з іншого, мені здавалося, що інтуїція не обманює мене.

Того ж вечора вся правда розкрилася. Морально я був готовий до зради дружини. Але виявилося, що мене зрадила не лише Наталя. До 22 години вечора у спальні з’явилася чоловіча постать. Я одразу впізнав у ній свого рідного брата. І тоді пазл у моїй голові склався.

Ось чому Вадим прикривав Наталку, розповідаючи про завал на роботі. Йому просто було вигідно, щоб я повірив йому і зняв усілякі підозри з дружини.

Якщо чесно, коли я побачив, як вони цілуються, то просто заплакав. Невже я був поганим чоловіком? Що вона взагалі такого знайшла у Вадимі?

Занадто багато запитань і надто мало відповідей. З того злощасного вечора минув рік. Я вже подав заяву на розлучення, а за півроку ми владнали всі фінансові питання і підписали документи.

З роботи Наталя таки пішла, хоч я цим не цікавився і ні про що вже не просив. Була жорстка позиція з цього питання у дружини брата, їм навіть вдалося зберегти шлюб.

Я ж вибудував відносини з дітьми, лишив квартиру їм. Розмовляти з братом чи колишньої дружиною бажання не маю і певно вже не матиму.

Related Post

Колишній так само не давав мені спокою, і я зустрілася з ним. І зрештою я опинилася в любовному трикутникуКолишній так само не давав мені спокою, і я зустрілася з ним. І зрештою я опинилася в любовному трикутнику

Хочу залишити тут свою життєву історію. Раніше я була заміжня, розлучилися через рік після народження доньки. Відносини не склалися, чоловік був набагато старший за мене, і в результаті жодної моєї