Складний вибір дорослої тітки: то нікого, то відразу двоє. У справі відносин не працює принцип: “А-а-а, у цього будинок багатший, значить буду з ним”. Цей підхід точно не для мене.

Начебто і не дівчинка малолітня, щоби писати подібне, але все ж … Мабуть і в моєму віці відбувається таке, що ні розкласти по поличках і вибір остаточний не зробиш.

Мені 28 років, є дитина. В даний час перебуваю в розлученні. Довго в моєму житті не було чоловіка. Коли донька була дуже маленькою, то вона забирала 110% мого вільного часу. Я ж тільки недавно стала займатися собою – оновила гардероб, стала іноді відвідувати салон краси, відновила жіночий вигляд.

І в цей час на горизонті з’явилося відразу двоє чоловіків (ось збіг, так? 😊). За мною вони почали доглядати з різницею в добу. Перший чоловік активізувався на роботі, а другий з батьківського комітету, вдівець, який виховує доньку.

Сходила на побачення з одним і з другим … І не можу вирішити, з ким залишитися – обидва по-своєму цікаві чоловіки, обидва привабливі, обидва ерудовані. Обидва поводяться більш ніж гідно. І я в шоці. Зі мною такого ніколи не було. Просто не можу вибрати, з ким залишитися.

У справі відносин не працює принцип: “А-а-а, у цього будинок багатший, значить буду з ним”. Цей підхід точно не для мене.

Монетку кидати – теж дурь якась … Довіряти свою долю і справи сердечні нагоди … Все ж ми повинні самі нести відповідальність за свої вчинки …

Затягувати з таким рішення теж не хочеться … Коротше, я в шоці! Ніколи такого не було, і ось знову.

Тільки зараз зрозуміла, що похвалилася уваою з боку чоловіків.

Не судіть строго, дайте краще слушну пораду.

You cannot copy content of this page