fbpx

Складний вибір дорослої тітки: то нікого, то відразу двоє. У справі відносин не працює принцип: “А-а-а, у цього будинок багатший, значить буду з ним”. Цей підхід точно не для мене.

Начебто і не дівчинка малолітня, щоби писати подібне, але все ж … Мабуть і в моєму віці відбувається таке, що ні розкласти по поличках і вибір остаточний не зробиш.

Мені 28 років, є дитина. В даний час перебуваю в розлученні. Довго в моєму житті не було чоловіка. Коли донька була дуже маленькою, то вона забирала 110% мого вільного часу. Я ж тільки недавно стала займатися собою – оновила гардероб, стала іноді відвідувати салон краси, відновила жіночий вигляд.

І в цей час на горизонті з’явилося відразу двоє чоловіків (ось збіг, так? 😊). За мною вони почали доглядати з різницею в добу. Перший чоловік активізувався на роботі, а другий з батьківського комітету, вдівець, який виховує доньку.

Сходила на побачення з одним і з другим … І не можу вирішити, з ким залишитися – обидва по-своєму цікаві чоловіки, обидва привабливі, обидва ерудовані. Обидва поводяться більш ніж гідно. І я в шоці. Зі мною такого ніколи не було. Просто не можу вибрати, з ким залишитися.

У справі відносин не працює принцип: “А-а-а, у цього будинок багатший, значить буду з ним”. Цей підхід точно не для мене.

Монетку кидати – теж дурь якась … Довіряти свою долю і справи сердечні нагоди … Все ж ми повинні самі нести відповідальність за свої вчинки …

Затягувати з таким рішення теж не хочеться … Коротше, я в шоці! Ніколи такого не було, і ось знову.

Тільки зараз зрозуміла, що похвалилася уваою з боку чоловіків.

Не судіть строго, дайте краще слушну пораду.

Related Post

Про те, як втратити документи та гроші, але знайти кохання всього свого життя… думала, що таке неможливоПро те, як втратити документи та гроші, але знайти кохання всього свого життя… думала, що таке неможливо

Всім привіт!  Злегка підсіла на історії. Поділюся і своєю. Можна, звичайно, що-небудь напридумувати на 100 сторінок і роздути з неї розповідь або навіть романтичну повість, але напишу як є –

Дана опція не входить в обраний ним пакет послуг…Дана опція не входить в обраний ним пакет послуг…

Мені 30 років, не має значення і не було, без дітей, працюю юристом у великій компанії. Йому 32, розлучений, дитина (не його). Познайомилися в мережі. На початку відносин у мене

facebook