Скоро їй 40, а життя так і не склалось

Марина – близька подруга і колега по роботі моєї дружини. Насправді вона дуже забезпечена і заможна: велика квартира у центрі столиці, дороге авто, вартістю сотню тисяч доларів та солідний щорічний дохід від власної справи.

Марині всього 37 років, була вже раніше у шлюбі. Жінка є надзвичайно привабливою і чарівною. Після першого шлюбу Марина переконалася, що чоловіки тільки полюють за грошима.

Його колишній відсудив значний шмат майна після розриву. Жінка дедалі більше замислювалася над життям. Скоро їй 40, а життя так і несклалось. Тому вона вирішила спробувати знову.

Однак, жінка вирішила не наступати на ті ж граблі. Вона зареєструвалася на сайті знайомств. Звісно, що презентабельне фото зробило свою справу, тому чоловіки почали липнути самі. Проте жінка вирішила зробити перевірку.

Перше побачення вона влаштовувала у розкішному закладі – дорого вдягалася, замовляла вишукані страви.  Звісно, що чоловіки – шаліли. Вони з нетерпінням чекали нової зустрічі.

На наступну зустріч Марина вдягалася у вбрання з секонду, орендувала найдешевшу машину. Інколи бували курйози, коли чоловіки приводили друзів знайомити з імпозантною жінкою, а тут приїжджає корито із бідачкою.

Реакція всіх чоловіків була однакова: «Ах ти, скотиняко, мене обдурила», «Ти що у друга машину позичала??», «Ти думаєш я з такою бідолахою кудись поїду?».

Звісно, що перевірка була жорстокою, але саме таким чином Марині можна було знайти єдиного і неповторного.

Так тривало до того моменту, як Марина познайомилася з Ярославом. Сценарій вечора був звичний – дорогий ресторан і розкішний прийом. Однак Ярослав замовив найдешевше меню і сказав, що сам оплатить.

Тоді Марина подумала: «Який хитрий».  Жінка не стала відкладати у довгий ящик наступну зустріч і приїхала до Ярослава на наступний день, як зазвичай на старому авто, одягнена в старі шмотки.

Чоловік визирнув у вікно, взагалі не здивувався і крикнув: «Заходь у гості». Марина була шокований.Квартира Ярослава була доволі простою. Чоловік запросив жінку на кухню, де пахло смачним.

Марина отетеріла, адже колишній тільки і  купляв їжу у супермаркетах, тому смак домашнього вона давно забула. Поки Марина поїдала смачну курочку, то Ярослав сказав:– Ти думаєш, що я не знаю жінок?

Всі так знайомляться. Беруть машину у шефа, одяг у друзів, щоб справити гарне враження. Шкода, що ти вчора витратила півзарплати у цьому ресторані. Мені ж це неважливо, важливо, щоб людина була хорошою.

Доїдай курочку і йдемо гуляти, купимо морозива у парку, – сказав Ярослав. У цей момент Марина зрозуміла, що її експеримент дав результат.Зараз Марині за 40, вона одружена з Ярославом і у них є вже кількамісячний син.

Related Post

Лєру покинув чоловік через те, що вона могла приготувати несмачний суп, або затриматися на роботіЛєру покинув чоловік через те, що вона могла приготувати несмачний суп, або затриматися на роботі

Зі свого начальницею, Лерою, працюю давно. Вона серйозна, різка, вимоглива, але справедлива. Через дрібниці не чіпляється. Якщо добре працюєш, не помічаєш, що вона не янгол. Особисте життя в неї не

На правах анонімності: стежу за колишнім. Я його не кохаю і почуттів немає, але стежу за кожним кроком його і нових дівчинНа правах анонімності: стежу за колишнім. Я його не кохаю і почуттів немає, але стежу за кожним кроком його і нових дівчин

Пишу сюди на правах анонімності. Досить соромно таке писати під справжнім ім’ям. Якщо чесно, то не знаю, наскільки відвертою мені варто бути і якою має бути за обсягом історія. Адже

Моє бажання помститися зруйнувало сім’ю моїх друзівМоє бажання помститися зруйнувало сім’ю моїх друзів

Жили-були дві родини – наша та наших друзів. Ходили в гості, відзначали свята, діти веселилися і грали разом. Усі честь по честі. З подивом почала я помічати, що Костя кидає