ЦЕ EASY Життєві історії Скоро їй 40, а життя так і не склалось

Скоро їй 40, а життя так і не склалось

Марина – близька подруга і колега по роботі моєї дружини. Насправді вона дуже забезпечена і заможна: велика квартира у центрі столиці, дороге авто, вартістю сотню тисяч доларів та солідний щорічний дохід від власної справи.

Марині всього 37 років, була вже раніше у шлюбі. Жінка є надзвичайно привабливою і чарівною. Після першого шлюбу Марина переконалася, що чоловіки тільки полюють за грошима.

Його колишній відсудив значний шмат майна після розриву. Жінка дедалі більше замислювалася над життям. Скоро їй 40, а життя так і несклалось. Тому вона вирішила спробувати знову.

Однак, жінка вирішила не наступати на ті ж граблі. Вона зареєструвалася на сайті знайомств. Звісно, що презентабельне фото зробило свою справу, тому чоловіки почали липнути самі. Проте жінка вирішила зробити перевірку.

Перше побачення вона влаштовувала у розкішному закладі – дорого вдягалася, замовляла вишукані страви.  Звісно, що чоловіки – шаліли. Вони з нетерпінням чекали нової зустрічі.

На наступну зустріч Марина вдягалася у вбрання з секонду, орендувала найдешевшу машину. Інколи бували курйози, коли чоловіки приводили друзів знайомити з імпозантною жінкою, а тут приїжджає корито із бідачкою.

Реакція всіх чоловіків була однакова: «Ах ти, скотиняко, мене обдурила», «Ти що у друга машину позичала??», «Ти думаєш я з такою бідолахою кудись поїду?».

Звісно, що перевірка була жорстокою, але саме таким чином Марині можна було знайти єдиного і неповторного.

Так тривало до того моменту, як Марина познайомилася з Ярославом. Сценарій вечора був звичний – дорогий ресторан і розкішний прийом. Однак Ярослав замовив найдешевше меню і сказав, що сам оплатить.

Тоді Марина подумала: «Який хитрий».  Жінка не стала відкладати у довгий ящик наступну зустріч і приїхала до Ярослава на наступний день, як зазвичай на старому авто, одягнена в старі шмотки.

Чоловік визирнув у вікно, взагалі не здивувався і крикнув: «Заходь у гості». Марина була шокований.Квартира Ярослава була доволі простою. Чоловік запросив жінку на кухню, де пахло смачним.

Марина отетеріла, адже колишній тільки і  купляв їжу у супермаркетах, тому смак домашнього вона давно забула. Поки Марина поїдала смачну курочку, то Ярослав сказав:– Ти думаєш, що я не знаю жінок?

Всі так знайомляться. Беруть машину у шефа, одяг у друзів, щоб справити гарне враження. Шкода, що ти вчора витратила півзарплати у цьому ресторані. Мені ж це неважливо, важливо, щоб людина була хорошою.

Доїдай курочку і йдемо гуляти, купимо морозива у парку, – сказав Ярослав. У цей момент Марина зрозуміла, що її експеримент дав результат.Зараз Марині за 40, вона одружена з Ярославом і у них є вже кількамісячний син.

Related Post

Поцілувала незнайомця який був зі своєю дамою в кафе, сама не очікувала від себе такого, далі все було цікавоПоцілувала незнайомця який був зі своєю дамою в кафе, сама не очікувала від себе такого, далі все було цікаво

Познайомила мене моя мати з чоловіком. Виявляється вона вирішила що 32 роки, це вже такий вік, що треба обов’язково вже заміж. Він непоганий такий, живе в тому ж під’їзді. Працює

Вже сім місяців я віддаю батькам половину зарплати, а сама живу фактично у злиднях, більше немає силВже сім місяців я віддаю батькам половину зарплати, а сама живу фактично у злиднях, більше немає сил

Як єдина дитина у сім’ї, я можу з упевненістю заявити, що знаю, що таке гіперопіка. З раннього дитинства батьки носилися зі мною як із писаною торбою. Мама постійно нервувала і