fbpx

Слава псує людей. Зазвичай чим вище ти підіймаєшся тим сильніше падаєш

Він ніколи не давав їй реалізуватися. Але як же гарно починалася їхня історія. Коли вони були ще студентами жити було важко, вічний брак коштів, постійні проблеми і злидні не давали можливості спокійно видихнути.

Почали підростати, навчалися в інституті культури, ходили в музичну школу, і головне, все разом. Саме тоді в них зародилося кохання. Далі було всього. Почали підробляти на весіллях, там хороші музиканти завжди потрібні.

Справи йшли вгору. Олексій вже міг дозволити собі купити щось коханій, та і Лариса вже не мала такої потреби хоча б в нових кросівках, бо старі зовсім зносилися. На роботу одяг купувати не треба було, адже в них були костюми в яких вони виступали.

Відспівали в своїй групі вони 4 роки. Не мало, для того щоб почати думати щось своє. Олексія запросили на проби до міста і закрутилося. Його брали то ведучим в кафе, то різним організатором. Зовсім скоро він просто став зіркою. Лариса була поруч, підтримувала, дбала про домашній затишок і комфорт. Ніколи нічим не ображала чоловіка, слова поперек не сказала.

Сама відкрила студію для дошкільнят, викладала там вокал. Тому мала чим зайнятися. Приходила додому, а там пустка. Був кіт, і скайп, по якому вона дзвонила чоловікові, але він завжди мовчав. Він приїздив додому рідко, перевдягтися відіспатися. Одного разу їй все набридло. Вона поставила Льошу перед фактом, або вона, або кар’єра. Звісно він вибрав друге.

Ще не раз їм доводилося пересікалися на судах при поділі майна, потім по роботі, але Лариса кожного разу тільки переконувалася в тому, що слава псує людей. Це був якийсь черствий, жахливий чоловік, а її Льоша пропав. Поїхав 7 років назад у місто і пропав.

Related Post

– У коханки від мого чоловіка народилася донька, згодом ми почали її разом виховувати…– У коханки від мого чоловіка народилася донька, згодом ми почали її разом виховувати…

З Ігорем ми дружили ще з інституту, а після його закінчення одружилися. Сімейне життя було щасливим і спокійним, зі своїми радощами і труднощами. Коли я завагітніла первістком, Ігор був чуйним

facebook