Слід прийняти той факт, що не можна врятувати те, що вже зруйновано та знищено, не можна будувати стосунки зі зрадником

Я зараз хочу поговорити не зовсім про зраду, швидше про те, що відбувається після неї, і чим це закінчується для нормальної людини.

Мій перший шлюб протримався шість років, а далі дружина завела роман із чоловіком зі своєї роботи. Я дізнався, і тут почалися скандали, допомога рідних і фахівця, так би мовити, спроба врятувати сім’ю.

Закінчилося все правда не так, як хотіли наші родичі і більшість друзів. Спеціаліст дійсно допоміг, допоміг зрозуміти, що я більше не хочу витрачати час і життя на зрадницю, допоміг зрозуміти, що єдине, що мені потрібно зробити, йти і почати правильно вибудовувати своє життя, скинути баласт у вигляді дружини та її зради.

Для цього потрібно зрозуміти одну правильну істину — «винний той, хто спустив курок». Або ще — «шукати причини та провину в собі це безглуздо, це ж не ти зробив, отже, не ти й винен».

Далі слід прийняти той факт, що не можна врятувати те, що вже зруйновано та знищено, не можна будувати стосунки зі зрадником.

Вона зрадниця не тому, що ти щось зробив або не зробив. І не тому, що егоїстка і дурепа, а тому, що сама по собі гнила і порожня людина, не здатна цінувати і створювати, щось віддавати, вона здатна тільки отримувати і вимагати, і руйнувати те, що ти будуєш.

І найголовніше – саморозвиток. Розвивайся інтелектуально фізично і духовно, змінюй себе, пізнавай і працюй над собою, минуле всього лише минуле, навчайся на помилках своїх і чужих, цінуй і пам’ятай хороше, що було, і як непотрібний мотлох викинь погане.

Твоє “сьогодні” це глина, з якої ти ліпиш своє життя та майбутнє, яке залежить лише від тебе. Воно в твоїх руках, пам’ятай і роби все з розумом із честю, совістю та душею. Не витрачай на погане минуле свої нерви, сили і час. Те, що буде в майбутньому, залежить тільки від тебе та твоїх дій, думок та вчинків зараз.

За себе скажу, що зміг переламати ситуацію і вийти без втрат, і зміг налагодити своє життя, чого вам бажаю. Пам’ятайте, як би складно не було, як би ви не були самотні у своїй біді, і нехай навіть усі будуть проти вас — доки ми живемо по честі і совісті, ми залишаємось людьми, і можемо змінити все.

Але якщо ми втрачаємо честь, совість і душу, як би ми не намагалися переконувати себе в іншому, ми стаємо тими ж монстрами, які нас колись зламали і підім’яли під себе.

Не можна зламати дух, поки він сам не здасться. Боротьба має сенс тільки тоді, коли вона ведеться за щось хороше, світле і правильне, в іншому випадку це порожня битва без кінця і краю, без мети та сенсу, подібно до битви з вітром.

You cannot copy content of this page