Слова, які зачепили б будь-яку дівчину: що він хоче дитину, але не від мене, бо я зіпсую фігуру після пологів!

Здрастуйте, будь ласка, порадьте як бути.

Я одружена (25 липня річниця перша), але до цього дружили та жили разом 4 роки. Мені 23 йому 24.Ми часто сваримося і він починає агресивно поводитися. Якщо я його сильно роздратую, я це розумію! І все-таки за часів добрих стосунків він милий, добрий, а ось під час гніву мені завжди страшно.

І ось вчорашня сварка сталася через те, що я йому погано відповідала на телефон, коли він мені зателефонував! Просто в мене було багато проблем і я грубо відповідала. Але потім, все пояснила, розповіла, що в мене трапилося, а він сказав я не маю права зриватися!

Коли я повернулася з роботи додому, він зі мною не розмовляв, а я ось дурепа, почала сварку! І тут помчало… Я почула багато гидоти у свій бік! Я теж не мовчала, звичайно.

Потім трохи охолонувши, ми почали розмову інакше, і тут я зрозуміла, що його слова сказані під час сварки були не емоції, а він правда так вважає!

Слова, які зачепили б будь-яку дівчину: що він хоче дитину, але не від мене, бо я зіпсую фігуру після пологів! Йому не подобається моя фігура (хоча мені багато хто говорить, що я худенька, що мені поправлятися треба, а він каже – товста). Казав, що боїться, якщо ми розлучимося, я заберу у нього квартиру (мені вона не потрібна).

Я взагалі вважаю, що ще жити не жили, а він кричить, щоб я писала відмовну від квартири. Я в шоці! Але все одно сподіваюся, що він просто хотів мене образити, через свій біль. Вони у мене в голові стоять не можу забути.

Навіть, коли лягали спати, починав сварку, що рознервувався через мене, що нерви тільки від мене і роботи! Я весь цей час тільки плакала та виправдовувалася! Йому не подобається, що я плачу, але інакше не можу, його так слова ранять…

Сиджу на роботі, а думки десь далеко! Дуже поганий стан.

Що робити? Пережити і чекати доки все налагодиться, намагатиметься змінитися, навчитися стримуватися. Але ж теж людина, у мене є почуття! Йому потрібні мої зміни, а він потім з часом, коли зрозуміє, що настав час і йому, щось міняти! !!

Трохи про нього … Людина вразлива і бере все близько до серця, в гніві не думає ні про що хороше, не говорить слів ніжності і любові! А я обожнюю говорити і називати його ласкавими словами. Чути їх у відповідь від нього було б приємно. Люблю чоловіка всім серцем і боюся розлучення.

Може я просто зараз на емоціях та розписала його як тирана, і він все ж таки має рацію, і мені треба змінитися? Не знаю… Дякую за поради.

You cannot copy content of this page