fbpx

Словом, до нас дуже часто заселяються пар на одну або кілька ночей, звісно ж зрозуміло для яких цілей

Я працюю хостес в готелі, і в цьому житті мені доводилося бачити все. Але такого не бачила ніколи. Словом, до нас дуже часто заселяються пар на одну або кілька ночей, звісно ж зрозуміло для яких цілей.

Коротше кажучи, зважаючи на те,що в нас басейн, свій ресторан, розважаючий комплекс і масса інших задоволень нас дуже полюбляють парочки, які зраджують своїм половинкам, для них це зручно, конфіденційно і дуже звично, нам то що від цього, ніхто ж не знає чим займаються клієнти нашого готелю.

Так ось, нещодавно один чоловік забронював люкс на 2 дні, бронь пройшла по інтернету, оплата також, а через кілька днів сталося те ж саме, з тієї ж карти оплатили бронь люксу на 2 дні на ті ж дати.

Я звісно ж подумала помилка якась, але вирішила розібратися вже по приїзду чоловіка. Він підтвердив що бронював тільки 1 номер, тому гроші ми мали повернути через бухгалтерію йому потягом 2 днів.

В один і той же день заселяються до нас 2 пари під одним прізвищем. Як виявилося потім, чоловік сказав своїй жінці що поїхав в відрядження, вона йому теж щось наплела, і де б їм зустрітися, за іронією долі в низ номера були один навпроти іншого, та головне ж не це.

Вони так 2 дні і ходили по готелю не замічаючи один одного, “спалилися” якраз таки їхні супутники. Адже вони теж виявилися чоловіком і дружиною.

І то, ця курка репету наробила, бо вона залишила на дивані 20 доларів, а прибиральниця подумала, що то їй на чай, в готелях так прийнято залишати на чай на ліжку. Вони дружно посміялися і обмінялися жінками. Ми цю історію ще довго згадували, до нас доречі після цього випадку почали частіше гості навідуватися.

Related Post

Та свекруха на цьому не зупинилася і сказала віддати тоді хоча б те що вона дарувалаТа свекруха на цьому не зупинилася і сказала віддати тоді хоча б те що вона дарувала

Я народила дівчинку 4 місяці назад, і тепер маю гору дитячих речей з яких ми виросли. Діти мають таку здібність рости дуже швидко, особливо перші кілька років. Там є і

Дочка пішла подивитися, що там за туманом і загубиласяДочка пішла подивитися, що там за туманом і загубилася

Я живу в невеликому містечку на півночі України. Кілька років тому я з дружиною відкрили свій невеликий бізнес – маленький магазинчик «Все для кухні». Один раз в місяць мій постачальник