Словом ми так загралися в ці ігри, що тепер виходимо заміж за наших чоловіків тільки навпаки

З Лесею ми зустрілися в парку, обидві були заплакані і дуже нервові, майже не повидирали волосся одна одній за можливість сісти на єдину вільну лавку. Але таки всілися вдвох. Розказали одна одній свої біди.

Леся 5 років працювала економістом, а потім звільнилася, вийшла заміж, пішла в декрет, зовсім скоро сталося так, що її чоловік знайшла собі нову жінку і тепер не хоче віддавати Лесі їх доньку.

В мене була інша біда, мій чоловік теж схитрив і забрав у мене посаду до якої я прагнула довгих 7 років. Ідея помститися прийшла в наші світлі голови одночасно. В так, Леся пішла влаштовуватися на фірму до чоловіка бухгалтером, я ж в той час пішла по об’яві нянькою для Даринки, Лесіної доньки.

Треба сказати, що нам ці ролі давалися дуже важко. Я таке тільки в кіно бачила. Моєму чоловіку подобаються впевнені в собі жінки, Леся не така, вона мишка, але кілька годин в салоні, новий одяг і її прийняли з руками та ногами.

Зі мною все було складніше, Дашка в явилася дівчинкою ще з тим характером, але коли я тихцем їй все пояснила вона обіцяла підіграти мені щоб знову бути з мамою.

Словом ми так загралися в ці ігри, що тепер виходимо заміж за наших чоловіків тільки навпаки. Просто я, з силіконовими губами, віями і нігтями, як не старалася скласти враження хорошої і порядної жінки, не вийшло, Дашин тато на мене запав і покинув свою коханку.

Та і я здається теж закохалася, ну а мій чоловік і Леся, як ті 2 голубки, так захопилися роботою, що самі не зрозуміли як почали навіть жити разом. Звісно потім ми розповіли все нашим чоловікам, Дашу Леся таки забрала, бо я вагітна від її колишнього чоловіка.

Лишилося тепер якось розповісти це друзям і батькам. Санта Барбара якась їй богу.

Related Post

Мого чоловіка спокусила його колишня дружинаМого чоловіка спокусила його колишня дружина

Він людина добра, чуйна, від того і страждає. Ми познайомилися з Василем на роботі. Він був начальником мого відділу. Розумний, діяльний. У нього були таємно закохані багато дам в нашому

Нова подруга дружини захопила її езотерикоюНова подруга дружини захопила її езотерикою

Дружина кілька місяців тому завела нову подругу на дитячому майданчику. Я був радий, що їй тепер є з ким спілкуватися, а не тільки з сином трьох років. Подруга з нею