fbpx

Словом ми так загралися в ці ігри, що тепер виходимо заміж за наших чоловіків тільки навпаки

З Лесею ми зустрілися в парку, обидві були заплакані і дуже нервові, майже не повидирали волосся одна одній за можливість сісти на єдину вільну лавку. Але таки всілися вдвох. Розказали одна одній свої біди.

Леся 5 років працювала економістом, а потім звільнилася, вийшла заміж, пішла в декрет, зовсім скоро сталося так, що її чоловік знайшла собі нову жінку і тепер не хоче віддавати Лесі їх доньку.

В мене була інша біда, мій чоловік теж схитрив і забрав у мене посаду до якої я прагнула довгих 7 років. Ідея помститися прийшла в наші світлі голови одночасно. В так, Леся пішла влаштовуватися на фірму до чоловіка бухгалтером, я ж в той час пішла по об’яві нянькою для Даринки, Лесіної доньки.

Треба сказати, що нам ці ролі давалися дуже важко. Я таке тільки в кіно бачила. Моєму чоловіку подобаються впевнені в собі жінки, Леся не така, вона мишка, але кілька годин в салоні, новий одяг і її прийняли з руками та ногами.

Зі мною все було складніше, Дашка в явилася дівчинкою ще з тим характером, але коли я тихцем їй все пояснила вона обіцяла підіграти мені щоб знову бути з мамою.

Словом ми так загралися в ці ігри, що тепер виходимо заміж за наших чоловіків тільки навпаки. Просто я, з силіконовими губами, віями і нігтями, як не старалася скласти враження хорошої і порядної жінки, не вийшло, Дашин тато на мене запав і покинув свою коханку.

Та і я здається теж закохалася, ну а мій чоловік і Леся, як ті 2 голубки, так захопилися роботою, що самі не зрозуміли як почали навіть жити разом. Звісно потім ми розповіли все нашим чоловікам, Дашу Леся таки забрала, бо я вагітна від її колишнього чоловіка.

Лишилося тепер якось розповісти це друзям і батькам. Санта Барбара якась їй богу.

Related Post

Мати чоловіка купила хату, моя подруга не хоче там жити але заради свого житла готова терпітиМати чоловіка купила хату, моя подруга не хоче там жити але заради свого житла готова терпіти

Прибігає сусідка до мене, і каже ну все, прощатися будемо. Я кажу чого, що сталося. Нікуди ж не збиралися наче б то,переїжджаєте знову чи що. А та почала розповідати, що

Історія лікаря про справжнє дивоІсторія лікаря про справжнє диво

У видатного лікаря-кардіолога, академіка  в кабінеті стояла склянка з заспиртованим серцем. Кожен студент знав історію цього серця. На самому початку 50-х, коли академік був ще студентом 4-го курсу медичного, в