fbpx

Словом я на маму шалено зла, бо поки вона на старості своє життя налагоджує, то моє руйнується на очах

В мене чудова сім’я, але іноді щоб довести щось моїй матері треба дуже сильно постаратися. Так склалося що тепер вона живе ще при, бо таки на 6 десятку довела батька до сказу і вони розлучилися, звісно ж вона горда, переїхала до мене і окупувала дитячу кімнату.

Ну нічого, я ж то надіялася що це не надовго. А вийшло що ще й нам довелося дитину до себе взяти в ліжко. Я то нічого проти наче не маю, це мій син, я його люблю, але ми вже 2 місяць спимо з малим і з чоловіком на одному ліжку.

Звісно і чоловік любить дитину, але як і всі нормальні чоловіки він хоче виспатися, нормально відпочити після роботи, пройтися по квартирі в халаті, не ховатися ні від кого. Хоче романтики, хоче масажу 8 продовженням, а тут моя мама.

Я не можу сказати що вона мені заважає, ні в якому разі, але через їх з татом впертість почала руйнуватися і моя сім’я. Ми пропонували мамі зняти квартиру за свій кошт, але вона розплакалася наче б то і нам вона непотрібна, намагалася поговорити з нею.

Пояснювали, щоб хоча б іноді виходила погуляти чи за дитиною придивлявся, ні в яку, каже буду своє життя будувати особисте.

То будуй, а вона знаєте що витворила? Кавалера до нас привела, не на вулиці ж їм ночувати. В дитячу кімнату, там де спить мій син. Я звісно закотила скандал. А як я мала вчинити, я не знаю цю людину, як я можу до цього спокійно відноситися.

Словом я на маму шалено зла, бо поки вона на старості своє життя налагоджує, то моє руйнується на очах, чоловік нещодавно в друга лишився ночувати, футбол дивитися, але за 9 років життя такого не було, а ще став їсти на роботі і перестав хотіти їхати додому.

Порадьте щось, бо поки мама знову вийде заміж то мені мабуть вже й розлучатися доведеться.

Related Post

Забезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханоюЗабезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханою

Андрій не шукав серйозних відносин, але любов сама знайшла його. Перший час Андрій не помічав нову співробітницю Олену. Вона була невисокою, худенькою і не привертала уваги. Олена скромно виглядала і

Кілька місяців тому я їздила відпочивати з дитиною. По дорозі назад заїхали до свекрухи в гості. Місяць нас не було вдома. Чоловік в цей час залишався вдома сам. Після повернення додому я, як і будь-яка мудра жінка, відчула недобре. “Розслідування” почала лише через пару тижнів, коли перестали руки тремтіти при думці про зрадуКілька місяців тому я їздила відпочивати з дитиною. По дорозі назад заїхали до свекрухи в гості. Місяць нас не було вдома. Чоловік в цей час залишався вдома сам. Після повернення додому я, як і будь-яка мудра жінка, відчула недобре. “Розслідування” почала лише через пару тижнів, коли перестали руки тремтіти при думці про зраду

Історія про те, як коханка повернула нам з чоловіком розуміння і любов.Кілька місяців тому я їздила відпочивати з дитиною. По дорозі назад заїхали до свекрухи в гості. Місяць нас не