Словом я на маму шалено зла, бо поки вона на старості своє життя налагоджує, то моє руйнується на очах

В мене чудова сім’я, але іноді щоб довести щось моїй матері треба дуже сильно постаратися. Так склалося що тепер вона живе ще при, бо таки на 6 десятку довела батька до сказу і вони розлучилися, звісно ж вона горда, переїхала до мене і окупувала дитячу кімнату.

Ну нічого, я ж то надіялася що це не надовго. А вийшло що ще й нам довелося дитину до себе взяти в ліжко. Я то нічого проти наче не маю, це мій син, я його люблю, але ми вже 2 місяць спимо з малим і з чоловіком на одному ліжку.

Звісно і чоловік любить дитину, але як і всі нормальні чоловіки він хоче виспатися, нормально відпочити після роботи, пройтися по квартирі в халаті, не ховатися ні від кого. Хоче романтики, хоче масажу 8 продовженням, а тут моя мама.

Я не можу сказати що вона мені заважає, ні в якому разі, але через їх з татом впертість почала руйнуватися і моя сім’я. Ми пропонували мамі зняти квартиру за свій кошт, але вона розплакалася наче б то і нам вона непотрібна, намагалася поговорити з нею.

Пояснювали, щоб хоча б іноді виходила погуляти чи за дитиною придивлявся, ні в яку, каже буду своє життя будувати особисте.

То будуй, а вона знаєте що витворила? Кавалера до нас привела, не на вулиці ж їм ночувати. В дитячу кімнату, там де спить мій син. Я звісно закотила скандал. А як я мала вчинити, я не знаю цю людину, як я можу до цього спокійно відноситися.

Словом я на маму шалено зла, бо поки вона на старості своє життя налагоджує, то моє руйнується на очах, чоловік нещодавно в друга лишився ночувати, футбол дивитися, але за 9 років життя такого не було, а ще став їсти на роботі і перестав хотіти їхати додому.

Порадьте щось, бо поки мама знову вийде заміж то мені мабуть вже й розлучатися доведеться.

You cannot copy content of this page