Словом я так довго готувалася до цього Нового року

Наближався Новий рік, діти носилися по будинку перевертаючи все на своєму шляху, я була дуже втомлена і валилася з ніг, чоловік теж займався якимись справами, але особливо не напрягав голову і руки, рахуючи, що раз в нього вихідні, то йому треба відлежатися.

Скоро гості прийдуть, а в мене нічого не готове, а головне ще ж фотосесія запланована була, біля каміну з ялинкою, в однакових світерах, все як по нотах, як в кращих американських фільмах, та все пішло далеко не так як я хотіла.

Торт стояв на балконі, стояв, бо чоловік вирішив викинути туди кота, щоб той трішки погрався, щоб не поліз на стіл, і звісно ж від торта лишилися одні фігурки і декор. Та нічого, вони мені всеодно не подобалися. А от торта шкода, доведеться тоді купувати новий, уже заводський.

Потім старший вліз десь новими штанами в майонез, а Катя, моя середня донька розбила вазу, коли протирала пил, всі скляні шматочки полетіли на килим з величезним ворсом і години 2 ми просто вибирали звідти скло, пилососили, чистити підлогу.

Далі гірше, фотограф сказав, що не прийде, а ще, як на зло, пів дня не було світла, випав сильний сніг і провода пошкодилися, а у нас поверхня для варки їжі електрична, такі самі отоплення і насос для того щоб в хаті була вода.

Словом пів дня без світла, води і газу, добре що був камін. Светри ми замастили ще до того, як дізналися про фотографа, а потім друзі подзвонили нам і сказали, що вони не приїдуть через опади.

Словом я так довго готувалася до цього Нового року, кілька разів все перевіряла, планувала щоб він був ідеальним, а вийшло…

Я розревілася, діти прибігли мене втішати, чоловік покинув гру з котом я теж прибіг на жалісне схлипування. Для мене цей вечір був зіпсований.

Але я подивилася навколо і зрозуміла що щастя в дрібничках, не в ідеально засерверованому столі, не в светрах і не в фотографіях. Щастя в сім’ї, в рідних людях, в чортовому котові, який все життя мене дратував, кінець кінцем щастя в мені.

Раптом ввімкнули світло і ми сіли за стіл. Це був найкращий Новий рік в житті, без зайвих людей, і я була щаслива, вперше за довгі роки.

І ось скоро знову свято, а як ви думаєте, як краще святкувати Новий рік в колі друзів і гостей, чи просто разом з найближчими?

Related Post

Не бачу дівчину в якості дружини, але і розлучитися не наважуюся Не бачу дівчину в якості дружини, але і розлучитися не наважуюся 

Зустрічаюся з дівчиною більше трьох років. За цей час ми то сходилися, то розходилися. Зараз замислююся про сім’ю і шлюб, але не бачу її в ролі дружини або матері. Ми

Заробляю нормально, є квартира, машина, а от щастя немаЗаробляю нормально, є квартира, машина, а от щастя нема

Мені чомусь зовсім не щастить з чоловіками. Перший шлюб закінчився розлученням. Річ у тому, що я не можу мати дітей, а чоловік їх дуже любить. Але в цьому і він

Зараз я розумію, що без неї моє життя не життя, я навіть уявити без неї себе не можуЗараз я розумію, що без неї моє життя не життя, я навіть уявити без неї себе не можу

Ця історія розпочалася з великого горя. Я був одружений. Починалося все добре, зміни розпочалися після того, як народився син. Син народився хворий, загалом, страшний біль, як для нього, так і