Перейти до вмісту

Смачного вам, і гостям в вашому домі

Рецепт незрівнянних грибочків до вашого столу.Кожна хазяйка робить їх так, як їй зручно. Одна з наших підписниць вирішила поділитися своїм рецепти.

Отже для приготування страви необохідно взяти 1 кг шампіньйонів середнього розміру. Хоча великі і маленькі теж підійдуть.

Просто треба слідкувати за тим, щоб часу на приготування грибів йшло однаково, а тому, вони мають бути однакового розміру.

Чистим грибочки від ніжок і розділяємо капелюшки окремо, ніжки окремо. Ніжки ріжемо на невеличкі кубики і підсмажуємо на сковороді разом з цибулиною, порізаною на такі самі розміри.

Шляпки треба промити, можна не чистити, в кожну шляпку покласти по краплі майонезу, можна його змішати з плавленим сиром. Далі викласти в кожний капелюшок трішки смажених грибів з цибулею, далі затерти все твердим сиром.

Що цікаво, такі грибочки можна подавати на будь яке свято і готувати будь де. На сітці на мангалі, в мікрохвильовці, на сковороді, в духовці, і кожен раз смак буде неперевершений і особливий.

Готувати такі гриби треба не більше 7 хвилин, але все залежить від способу. Подавати бажано гарячими. Смачного вам, і гостям в вашому домі.