Смачну їжу та теплі обійми гарантую

Коли я вчергове прийшла до мами розповісти про свої проблеми, вона відповіла мені:

– Не знаю, що у тебе трапилось, та завжди можеш розраховувати на мої двері.Я дуже здивувалася почути таку фразу. Не відразу й зрозуміла, що вона має на увазі.

Та мама мені пояснила, що життя не просте, й ніколи не здогадаєшся який сюрприз воно тобі піднесе. Часом, ці сюрпризи не дуже приємні, інколи болючі.

Тому, головне, що я повинна пам’ятати, у будь-якому випадку, у будь-якій складній ситуації, коли сил вже здається геть обмаль, я повинна бути твердо впевнена в одному: двері нашої оселі завжди відкриті для мене.

Вона сказала:– Ніхто не застрахований від втрат, розчарувань, інколи вже просто не вистачає сил боротись. Ти знаєш куди йти.

Облиш все й приходь додому. Я тебе завжди чекатиму. Не потрібно нічого пояснювати, я розпитувати не буду.

Та знай, що тут у тебе є персональне місце тихої гавані, а поряд людина, для якої ти цілий світ. Смачну їжу та теплі обійми гарантую.І я зрозуміла, щастя – це мати рідну душу, мати того, чиї двері завжди відкриті для тебе.

Related Post

Підклав дружині «прослушку», дізнався про її минуле – як тепер перестати ревнувати?Підклав дружині «прослушку», дізнався про її минуле – як тепер перестати ревнувати?

У шлюбі дев’ять років, є двоє дітей – п’яти і семи років. Коли ми з дружиною тільки познайомилися, вона говорила, що до мене у неї був всього один партнер. Однак,

Коли мати чоловіка приходить у гості, вона голосно вимагає прибрати «мою дитину» від неї подаліКоли мати чоловіка приходить у гості, вона голосно вимагає прибрати «мою дитину» від неї подалі

Мій перший чоловік не хотів розлучатися, але жити разом із ним я більше не могла. Коли я зібрала речі та забрала дитину, Валера мені сказав, що я ніколи не буду