fbpx

Сниться моїй матері сон, ніби спить вона з сестрами в материнському будинку (тому самому, де останні пів року жив дід) і чує стукіт у ворота, страшний такий гуркіт і голос бабусі – вставайте, відкривайте

Хочу розповісти сон моєї матері. Я людина розсудлива і завжди намагаюся знайти логічне пояснення всьому незрозумілому. Отже, почну з того, що мої дідусь і бабуся були розведені аж з 1977 року, п’ятеро дітей загальних.

Для тих часів – це дуже рідкісне явище (розлучення). Звичайно ж вони не залишилися друзями, і відносини були ніякими. Але моя мама була ближче до батька. Загалом, у 2005 році помирає бабуся, а у 2014 році помер і дід.

За два роки до смерті діда мама забрала його до себе, прожив з мамою дід півтора року. Потім дочки вирішили, щоб дід пожив з іншого дочкою, в будинку, де все життя прожила його дружина, тобто моя бабуся. Ось з цього моменту і почалося цікаве.

Матері моїй спочатку приснилася мати діда (моя прабабуся), уві сні вона просила забрати її знову до себе, ну, а через два-три дні сниться вже бабуся (діда дружина), і так гримаючи матері як би наказує – відвези його з мого будинку.

Але мама моя на це все уваги, природно, не звернула. І через пів року сниться моїй матері сон, ніби спить вона з сестрами в материнському будинку (тому самому, де останні пів року жив дід) і чує стукіт у ворота, страшний такий гуркіт і голос бабусі – вставайте, відкривайте.

Мати встає, виходить з дому, йде до воріт, відкриває, бачить матір свою, але розуміє, що вона, адже померла, далі розгортається, а бабуся за її спиною, кладе руку на плече матері й так входить в будинок.

Увійшовши до будинку, рукою показує на годинник, а на годиннику час: 5 ранку. І все, мама прокинулася, а через два тижні помер дідусь, о 8.00 ранку зателефонувала тітка. Матері я вірю на 100%, вона видумувати вже точно не буде.

Related Post

Олегу замовили впіймати аферистку МаргаритуОлегу замовили впіймати аферистку Маргариту

… Олег через вулицю спостерігав за головним входом офісу банку. Через якийсь час з банку вийшла вона. Та сама фатальна красуня Маргарита, пекуча брюнетка. На ній був чорний модний піджак,

Закохалася у чоловіка сестри і просто не можу втриматися….Закохалася у чоловіка сестри і просто не можу втриматися….

Як позбутися від любовної лихоманки? Я з тих циніків, хто все життя ледь не з піною у рота стверджує, що справжнє кохання не існує. Але все трапляється вперше. Мені довелося