Сниться, що закохана в іншого чоловіка

Мені часто сниться одногрупник. Уві сні я закохана в нього і одночасно відчуваю провину перед хлопцем, з яким давно живемо разом. Бачу, він щось підозрює, але розповісти йому не наважуюся. Не розумію, чому сняться подібні сни. Підкажіть, як бути.

Анна, 20 років. Порада від психолога.
Анна, поміркуйте, яка якість або риса характеру одногрупника привертає вашу увагу. Сон може говорити про те, що вам потрібно звернути увагу на наявність цієї якості в собі, розвивати її або посилювати.

Ці сни не є небезпечними для ваших відносин. Небезпечно швидше те, що вам важко відкрито обговорити їх з коханою людиною. Незважаючи на те, що ви не зрадили, ви відчуваєте провину і розповідаєте в листі про сни як про правду, яку потрібно приховувати.

Зверніть увагу, як ви самі інтерпретіруете сон. Якщо ви сприймаєте його як сигнал почати відносини з тим хлопцем, тоді він дійсно загрожує взаєминам з партнером. У цьому випадку важливий не сам факт зради, а то, що вона здається вам реальною. Наприклад, ви часто фантазуєте про відносини з кимось, ведете себе так, ніби насправді порушили домовленості з близькою людиною.

Спробуйте бути більш відкритою, не соромтеся обговорювати еротичні сни з партнером. Якщо ви навчитеся говорити з коханою людиною на ці теми, ви станете тільки ближче один до одного.

You cannot copy content of this page