fbpx

Собака привела нас на невелику стежку, на якій ми побачили лежачого літнього чоловіка. Собака сіла біля нього і заспокоїлася. Чоловік був живий, виявилося, що втратив свідомість і впав. Сам встати не зміг

Дуже люблю тварин, а собак особливо. Вважаю їх найрозумнішими і відданими. Нещодавно життя знову підтвердило це твердження.
Ми з сім’єю йшли на пляж. Було літо, і день був дуже спекотним. На півдорозі до нас прив’язалася невелика собачка.

Вела вона себе незвично. Те підбіжить до нас, то побіжить від нас в зворотну сторону. При цьому оглядається подивитися, чи йдемо ми за нею. Але ми продовжували свій шлях, не звертаючи на неї особливої ​​уваги.

Бачачи нашу байдужість, вона стала повискувати. Стала плутатися під ногами, в буквальному сенсі не даючи йти далі. Нам довелося зупинитися.

Стало зрозуміло, що собака кудись кличе. Вирішили піти за нею. Розвернулися і пішли слідом за собачкою. Побачивши, що ми її зрозуміли, вона замахала хвостом, побігла швидше, але постійно озиралася в нашу сторону.

Собака привела нас на невелику стежку, на якій ми побачили лежачого літнього чоловіка. Собака сіла біля нього і заспокоїлася. Чоловік був живий, виявилося, що втратив свідомість і впав. Сам встати не зміг.

Ми викликали швидку допомогу. Лікарі, що приїхали забрали чоловіка, нам сказали, що у нього стався гіпертонічний криз. Господаря забрала Швидка, ми пішли своїм шляхом, а собака так і залишилася сидіти на тому місці, де лежав чоловік.

Ми кілька днів обговорювали те, що трапилося. Стали шукати в інтернеті подібні випадки. І виявилося, що це далеко не рідкість, коли тварини рятують життя своїм господарям.

Related Post

Ці відносини стали для мене тренуваннямЦі відносини стали для мене тренуванням

Трохи передісторії. З Діною я знайомий вже 2 роки по хобі. Вона була у складних відносинах зі своїм хлопцем. То розбігалися то сходилися і в кінці літа вони розбіглися остаточно.

Народити дитину нам з чоловіком допомогла кішкаНародити дитину нам з чоловіком допомогла кішка

Історія нашого подружнього життя повинна була почати невелику “казку” всіх молодих пар віку 21-24 років. Після пропозиції вийти заміж у нас був рівно рік на підготовку до весілля, переїзд. Ми