Солодощі, безкінечні мультики, іграшки пакетами, чіпси, все що тільки можна і не можна дозволяти дитині

Ми переїхали в нову зйомну квартиру поближче до невістки і чоловікового брата. Так вийшло, що вони були хрещеними мого Микитки, а через місяць і самі одружилися. В забобони я не вірю, тимпаче що до цього відносин в них не було.

Тепер щовечора вони приходять до нас провідати похресника, приносять солодощі, часто граються з ним і все таке. Я дуже рада, безумовно, мені така допомога дуже навіть подобалася, до пори до часу, поки я не зрозуміла що вони просто розбалували мого сина.

Солодощі, безкінечні мультики, іграшки пакетами, чіпси, все що тільки можна і не можна дозволяти дитині. Я знаю що винна сама, бо упустила цей момент, я старалася за ті годину-півтори переробити всі справи в домі.

Вонт давали мені можливість прийняти душ, уділити час роботі, і я зовсім не звертала увагу на те чим вони там займаються в дитячій, звучить як виправдання, але вже що є.

А тепер синочку 2 рочки, він став лягати спати раніше, ми привчилися до певного режиму, а Катя з Вовою приходять тоді, як їм заманеться. І тут теж не знаю як чинити правильно, адже ніхто їх не змушує, вони самі приходять, приносять все.

Чоловік каже, що інша б на моєму місці раділа, що така допомога, а я з жиру вже бішуся. Може чоловік має рацію ця дійсно перегинаю палицю, та нещадавно син видав мені що я погана, і що коли виросте то він піде жити до тітки з дядьком, вони його люблять а я ні.

Я то розумію що купити дитячу любов простіше за все, та і як самая не можу дозволяти дитині без кінця їсти солодке і сидіти в мультфільмах.

І родичам заборонити теж не можу, вони ж від щирого серця, від душі. В когось може була така ситуація, що порадите, я в відчаї. Чути від рідної дитина про те, що ти погана матір дуже неприємно, як ножем по серцю.

Related Post

– Я закохалася у чоловіка старшого на 10 років, мої батьки його зовсім не приймали… А він виявився ще й аферистом– Я закохалася у чоловіка старшого на 10 років, мої батьки його зовсім не приймали… А він виявився ще й аферистом

Дівчина Світлана виховувалася в повній, благополучній родині. Батько ні в чому не відмовляв своїй улюбленій дочці, оплачував її навчання в університеті на престижному факультеті, її покупки модного одягу, косметики. Мама

Ви мама Катерини? Ваша дочка зараз у правоохоронцівВи мама Катерини? Ваша дочка зараз у правоохоронців

Того дня я прокинулася о сьомій ранку, щоб допомогти дочці зібратися до школи. Чоловік вже давно пішов на роботу. В мене був вихідний, тому вирішила, що після того, як все