fbpx

Солодощі, безкінечні мультики, іграшки пакетами, чіпси, все що тільки можна і не можна дозволяти дитині

Ми переїхали в нову зйомну квартиру поближче до невістки і чоловікового брата. Так вийшло, що вони були хрещеними мого Микитки, а через місяць і самі одружилися. В забобони я не вірю, тимпаче що до цього відносин в них не було.

Тепер щовечора вони приходять до нас провідати похресника, приносять солодощі, часто граються з ним і все таке. Я дуже рада, безумовно, мені така допомога дуже навіть подобалася, до пори до часу, поки я не зрозуміла що вони просто розбалували мого сина.

Солодощі, безкінечні мультики, іграшки пакетами, чіпси, все що тільки можна і не можна дозволяти дитині. Я знаю що винна сама, бо упустила цей момент, я старалася за ті годину-півтори переробити всі справи в домі.

Вонт давали мені можливість прийняти душ, уділити час роботі, і я зовсім не звертала увагу на те чим вони там займаються в дитячій, звучить як виправдання, але вже що є.

А тепер синочку 2 рочки, він став лягати спати раніше, ми привчилися до певного режиму, а Катя з Вовою приходять тоді, як їм заманеться. І тут теж не знаю як чинити правильно, адже ніхто їх не змушує, вони самі приходять, приносять все.

Чоловік каже, що інша б на моєму місці раділа, що така допомога, а я з жиру вже бішуся. Може чоловік має рацію ця дійсно перегинаю палицю, та нещадавно син видав мені що я погана, і що коли виросте то він піде жити до тітки з дядьком, вони його люблять а я ні.

Я то розумію що купити дитячу любов простіше за все, та і як самая не можу дозволяти дитині без кінця їсти солодке і сидіти в мультфільмах.

І родичам заборонити теж не можу, вони ж від щирого серця, від душі. В когось може була така ситуація, що порадите, я в відчаї. Чути від рідної дитина про те, що ти погана матір дуже неприємно, як ножем по серцю.

Related Post

Анатолій розповів про свою історію реінкарнації у реальному часі… Тепер він живе у чужому тіліАнатолій розповів про свою історію реінкарнації у реальному часі… Тепер він живе у чужому тілі

Моя історія здасться Вам неправдоподібною. Але вона реальний факт, що трапився 5 років тому. Моє особисте життя полетіло під укіс, коли після автомобільної катастрофи я залишився без ніг. Мені не