Спілкувалася з чоловіком по скайпу, відправляла йому фото відверті, ми ж повинні були ось-ось побачитися. А коли попросила їх видалити отримала повідомлення – “5 000 грн”

Жорстка розводка в інтернеті від “закоханого кавалера”…

Ось правду кажуть: розумний вчиться на чужих помилках, дурень – на своїх. Але ось чесно не думала, що таке може зі мною статися. Все прям як в тій пісні: але такий був чоловік, справжній полковник!

Мені вже тридцять з гаком, в інтернеті знайомилася, зустрічалася, розлучалася – всі якісь несерйозні траплялися, а ось Вадим попався відразу серйозний. Навіть в профілі фотка серйозна стояла. І сам лікар, і своя клініка, і ніколи не був одружений. Ми листувалися, по скайпу пили каву, він прямо задаровував компліментами і подарунками – маленькими, але приємними. Ну я-то дурепа і танула …

Справа дійшла до почуттів прямо буквально за два тижні, і тут Вадим теж виявився не такий, як усі. Зізнався в захопленні, сказав, що для любові ще рано, але він готовий в моє місто приїхати і побачитися. І якщо все добре, то наміри найсерйозніші. Зустрів він в мені свою … Зловили, блін! Як по написаному співав. Два тижні, яка любов ??! Але я напевно сильно потребувала мужика, а він був майже моїм (я вже плани такі будувала, уууу! До весілля вже доходила). Я хотіла повірити! Тому і повірила.

Я теж брязнула про закоханість, і ось ми з ним домовилися побачитися влітку (справа навесні була). Вадим постійно говорив мені, як він хоче мене бачити, як думає про мене … коротше кажучи, наші розмови ставали все відвертіше і відвертіше, він вже відкрито фантазував, як все у нас буде. І якось по скайпу він мене умовив на танець … з роздяганням, правда, не зовсім, так … ну майже голою. А потім ми з ним стали пустувати … я надсилала йому свої фотки без всього  … писала йому всяке … дражнила його, знала адже, що вже скоро побачимося.

Ну і якось літо вже близько і тут … він якось охолов, рідше стали списуватися, дзвонити перестав … коротше, мені вже було соромно за ті фотки, і я якось його попросила видалити їх, тому що просто поводилася як дурочка. Хотіла спокусити його … стидобіща зараз …

Відповідь була: “5 000”.

Каже, фотки видалить, якщо йому заплачу 5 тисяч – а так будуть у нього. Кажу, ти що, кудись їх розсилати хочеш чи що? Ні, каже, не стану розсилати, просто буду тримати у себе. Подобаються, говорить … Цінитель жіночої краси, блін, знайшовся!

Хто б розповів, не повірила б. Людина не шантажує, просто не хоче видаляти мої фото безкоштовно …. нісенітниця якась.

Так, я дура сама. Так, сказав він, що фотки нікуди не подіне. Але знати, що у нього мої фото, і жити спокійно, я б не змогла.

Коротше, я заплатила йому, і він сказав, що видалив їх. Після цього, звичайно, ні про яку закоханнність вже розмови не заходили, а потім він і зовсім видалив профіль.

А недавно на тому сайті побачила раптом його фото. Уже звуть Андрій, 45 років, економіст … Купа френдів. І думаю вже, може, десь мої фотки світяться? Може, не я перша у нього така дурепа? Може, який бізнес у нього вже? І прямо неспокійно мені стало … Постійно тепер колупаю свої фотки в пошуку. Ось, блін, цінитель … Як жити-то тепер?

You cannot copy content of this page