ЦЕ EASY Життєві історії Спілкувався з дівчиною по інтернету, ми з нею не бачилися, але через якийсь час заявляє, що вагітна від мене! Вона запевняла, що таке трапляється. На другий день після пологів я все ж приїхав до неї, дитина виявилася з темною шкірою, а вона все одно стоїть на своєму: «Ти батько моєї дитини»

Спілкувався з дівчиною по інтернету, ми з нею не бачилися, але через якийсь час заявляє, що вагітна від мене! Вона запевняла, що таке трапляється. На другий день після пологів я все ж приїхав до неї, дитина виявилася з темною шкірою, а вона все одно стоїть на своєму: «Ти батько моєї дитини»

Трапилося  це в одну зимову пору, коли я сидів на одному сайті. Пам’ятаю, мою увагу привернула дівчина з ніком Діва Марія.

Почали спілкуватися час від часу, про те, про се, і ні про що. Згодом помітив, що вона почала приділяти мені особливу увагу, тоді мені саме так і здавалося.

У нас виникла взаємна любов з першого погляду. Ми почали багато спілкуватися, потім зізналися в коханні одне до одного.

Через те, що вона жила в іншому місті і у нас не було з нею можливості їздити одне до одного, але тяжіння було таке сильне, то ми не змогли дочекатися зустрічі і почали займатися близькістю віртуально.

Одного разу, через пару місяців, вона мені заявляє, що вагітна. Я в шоці, кричу на неї: «Зрадниця !! Як ти могла так вчинити і грати моїми почуттями?».

На що вона мені відповіла, що у неї не було ніколи чоловіка, і що вона вагітна від мене.

Я звичайно їй не повірив, і сказав що це маячня і такого не буває. На що вона мене стала завіряти що буває, і Діва Марія теж зачала без контакту. Я мало не впав зі стільця!

Кажу їй: «Ти ж не Діва Марія». А вона, мовляв, ну і що? Та енергія, яка між нами відбулася, створила це диво.

І каже, що це не перший і не другий випадок, що таке відбувалося і раніше, а якщо я не вірю, то можу пошукати в інтернеті і перевірити.

Я так і зробив, а що ще мені залишалося? І як же я здивувався, коли знайшов багато випадків безконтактного зачаття і довелося мені їй повірити.

Я зрадів, що стану батьком, але так і не зміг до неї вирватися до пологів. Потрапив я до неї вже на другий день після пологів, коли вона перебувала ще в пологовому будинку.

Коли мені показали нашу дитину, то я взагалі втратив дар мови, дитина була темношкірою.

Я розгнівався і налетів на Діву Марію зі словами, що обман розкрився і правда восторжествувала.

Але вона мені почала твердити, що вона нащадок великого поета, і у них через кожні 200 років передаються гени такі різні.

Я знову засумнівався, але вона витягла мені паспорт і там чорним по білому було написано: Марія Шевченко.

Ось що мені тепер робити? Вірити їй чи ні?

Related Post