Спілкуюся онлайн з одруженим чоловіком, після того як показала йому свої умови життя він почав рідко відповідати та й сам не пише перший

Мені 40 років. Два роки спілкуюся онлайн з чоловіком. Тільки спілкування без перспектив зустрічей, так як він одружений, а я заміжня. Спілкування про все.

Він людинаінтровертна. Про особисте практично не говорить. Кілька місяців тому спілкування стало рідше. На мої питання, відповідає, що зайнятий, багато працює.

Робила перерву пару місяців, він теж мовчить. Якщо я пишу, відповідає і може навіть довго спілкуватися, але потім знову тиша. Пропонувала закінчити спілкування, як дорослі люди, каже, що я розводжу дурну філософію.

Не говорить “ні”, але і не пише сам. Я не можу продовжувати таке «заморожене» спілкування.

Я до нього ж прив’язалася і мені з ним цікаво. Він стверджує, що я з ним постійно розбираюся і щось з’ясовую. Каже, що якщо мені не подобається, можу видалити із друзів.

Я помітила, що зміни відбулися після того, як я показала йому на фото мій будинок, моє оточення.

Він людина самодостатня, але знаю, що в деяких моментах він вважає моє життя більш успішне.

Може цей момент вплинути на його ставлення до мене і його відчуження? Це його своєрідний комплекс? І чи є шанс відновити спілкування як раніше?

Related Post

Правду люди кажуть, нема худа без добра. Але і добре не буде, перш ніж людина не зрозуміє ціну щастю.Правду люди кажуть, нема худа без добра. Але і добре не буде, перш ніж людина не зрозуміє ціну щастю.

Вперше Рита зрозуміла що з нею щось не так тоді, коли вона ображена однокласницею побажала їй щоб та впала. Оленка перечепилася і зламала ногу. Спочатку Рита не надала цьому значення,