Спілкуюся з дівчиною, яка мені подобається, але знаю, що в неї є хлопець. Намагаюся її закохати в себе, тому що думаю, що іншого шансу в мене не буде

У мене така в житті історія і я хочу звернутися за порадою. Загалом, я вчуся в ВНЗ з однією дівчиною. Вона до мене фліртувала, то фотки з дитинства покаже, то перша напише, то тортик навіть принесла, оченята будує там, видно, що закохана в мене (я так вже думаю).
Але останнім часом вона скаржиться на особисте життя і тут вона написала “будь ласка, не закохуйся в мене”.

Що це означає? До речі, вона зараз також пише мені й проявляє ініціативу, але у самої є хлопець, до моєї зустрічі. Я нічого не розумію. Вона мені особисто симпатична, але я в неї не закоханий.

Вона так фліртує, кокетує; 2) Хочеться залишити мене в друзях, френдзоны; 3) Чи дійсно натякає на мою ініціативу; 4) Хоче швидше злити. 5) Боїться мені нашкодити; 6) Нахабно користується, маніпулює, підіймає свою самооцінку.

Не розумію, чому саме зі мною. Вона, видно хороша людина, але я думав, що у них з хлопцем біда, розлучилися, а тут я такий, або їй захотілося трохи флірту і романтики, вічний флірт ні до чого не призводить, знаю з досвіду, завести зі мною стосунки.

Я, звичайно, спробую теж проявляти свою ініціативу, зустрічатися, показувати тільки себе з кращого боку, може воно і змінитися. Але, раптом, я втрачу свою довіру, вона перестане навіть цікавитися мною, я буду подружкою або хлопцем, з яким можна пограти й кинути, як непотрібну іграшку, і втрачу навіть “кращого друга”.

Просто тепер у мене в очах всі дівчини на одне обличчя і стоїть клеймо «зрадник», «не довіряти”.

Може час пройде. А я не хочу залишитися в житті одиноким. А там я зараз хоч якийсь досвід отримаю. І так, я продовжу з нею вести діалог, покажу з кращого боку, буду виявляти ініціативу, може закохається в мене (це значить не намагатися відбити її хлопця, проти якого у мене немає нічого особистого і ламати її щастя теж не стану), а все піде позитивно – чудово.

Але якщо залишиться на мертвій точці, то мені вже втрачати нічого, я поговорю з нею про мене на цю тему, мстити не буду, я не такий. Просто спочатку, вона в мені щось знайшла, раз цікавиться і проводить зі мною час.

Раптом у неї в той момент проблеми з хлопцем, а вона тут мені душу виливає. Скажіть ось ви: “Навіщо вона тобі й все це? Ось повно дівчат, що ти від неї хочеш? Даремно час втрачаєш. Займися собою”.

Я вже сказав свою думку вище. Коротше, допоможіть мені дати пораду, допомогу, що мені робити далі?

Related Post

У моєї доньки почався складний перехідний вікУ моєї доньки почався складний перехідний вік

Моїй дочці тринадцять років, початок перехідного віку. Вона розумниця, талановита, але лінива і від цього у школи постійні проблеми. Вчителі скаржаться, що Аня знущається з них, не слухає на уроках,

Коли через пів року вона вирішила повернутися до Юри, чоловік її просто не впізнавКоли через пів року вона вирішила повернутися до Юри, чоловік її просто не впізнав

Познайомилися Юра та Аня в інституті, покохали одне одного майже з першого погляду, але шлях на щастя виявився дуже важким. Довелося пройти через безліч випробувань, перш ніж вдалося стати чоловіком