Перейти до вмісту

Спілкуюся з дівчиною, яка мені подобається, але знаю, що в неї є хлопець. Намагаюся її закохати в себе, тому що думаю, що іншого шансу в мене не буде

  • від

У мене така в житті історія і я хочу звернутися за порадою. Загалом, я вчуся в ВНЗ з однією дівчиною. Вона до мене фліртувала, то фотки з дитинства покаже, то перша напише, то тортик навіть принесла, оченята будує там, видно, що закохана в мене (я так вже думаю).
Але останнім часом вона скаржиться на особисте життя і тут вона написала “будь ласка, не закохуйся в мене”.

Що це означає? До речі, вона зараз також пише мені й проявляє ініціативу, але у самої є хлопець, до моєї зустрічі. Я нічого не розумію. Вона мені особисто симпатична, але я в неї не закоханий.

Вона так фліртує, кокетує; 2) Хочеться залишити мене в друзях, френдзоны; 3) Чи дійсно натякає на мою ініціативу; 4) Хоче швидше злити. 5) Боїться мені нашкодити; 6) Нахабно користується, маніпулює, підіймає свою самооцінку.

Не розумію, чому саме зі мною. Вона, видно хороша людина, але я думав, що у них з хлопцем біда, розлучилися, а тут я такий, або їй захотілося трохи флірту і романтики, вічний флірт ні до чого не призводить, знаю з досвіду, завести зі мною стосунки.

Я, звичайно, спробую теж проявляти свою ініціативу, зустрічатися, показувати тільки себе з кращого боку, може воно і змінитися. Але, раптом, я втрачу свою довіру, вона перестане навіть цікавитися мною, я буду подружкою або хлопцем, з яким можна пограти й кинути, як непотрібну іграшку, і втрачу навіть “кращого друга”.

Просто тепер у мене в очах всі дівчини на одне обличчя і стоїть клеймо «зрадник», «не довіряти”.

Може час пройде. А я не хочу залишитися в житті одиноким. А там я зараз хоч якийсь досвід отримаю. І так, я продовжу з нею вести діалог, покажу з кращого боку, буду виявляти ініціативу, може закохається в мене (це значить не намагатися відбити її хлопця, проти якого у мене немає нічого особистого і ламати її щастя теж не стану), а все піде позитивно – чудово.

Але якщо залишиться на мертвій точці, то мені вже втрачати нічого, я поговорю з нею про мене на цю тему, мстити не буду, я не такий. Просто спочатку, вона в мені щось знайшла, раз цікавиться і проводить зі мною час.

Раптом у неї в той момент проблеми з хлопцем, а вона тут мені душу виливає. Скажіть ось ви: “Навіщо вона тобі й все це? Ось повно дівчат, що ти від неї хочеш? Даремно час втрачаєш. Займися собою”.

Я вже сказав свою думку вище. Коротше, допоможіть мені дати пораду, допомогу, що мені робити далі?