fbpx

Спочатку батьки жінки подарували нам великі гроші, а тепер просять їх назад

Коли ми з моєю жінкою почали збирати гроші на свій будинок, відразу просто до нас в руки йшов непоганий варіант, де можна було б в грошей зекономити і житло своє купити. Але тоді чомусь нічого не вийшло. Ми зібрали гарну суму, дещо допозичили.

Тому в результаті вийшло так, що батьки жінки дали нам ще деяку суму для ремонту. Але так як будинок не купили, то і ремонту робити ніде.

Жінка хотіла віддати гроші батькові, але той настояв на тому, щоб вони лишилися, а якщо найдуть будинок, щоб відразу купили. Жінка кілька разів нагадувала про гроші, носила щоб вони їх забрали, ті не захотіли. Сказали шо то вклад в сімейний бюджет, хочуть хай тратять, хочуть купують щось.

Так чи інакше будинок не купили, зате гроші розійшлися на інші потреби, дитячі речі, коляски і все таке.

Тепер теща з тестем хочуть робити ремонт і просять гроші назад, сума досить пристойна 3000 зелених, при чому просять уже. Як сказати їм що ми витратили їх на дитину, що купили все необхідне для внука.

Тепер ми знову почали відкладати на житло, адже дитина виросла, але таких грошей за 1 раз взяти ніде. Батьки невдоволені, жінка каже їм, що самі ж сказали не повертати а розпорядитися ними як захочемо.

Вони образилися, а я розумію, що ми теж винні, але як про все розповісти?

Related Post

Він сказав що не боїться розплати, мій син – ганчіркаВін сказав що не боїться розплати, мій син – ганчірка

Я знала, що Катерина не просто так з’явилася в житті нашого єдиного сина, в якого ми всю душу з чоловіком вклали. Вона сирота, яку виховала бабуся. Ясна річ, що за