fbpx

Спочатку обіцяли золоті гори, а потім звільни тому, що вона надто старанно підійшла до свого завдання. Виявляється незамінні люди також є

Моя подруга Аліса влаштувалася на нову роботу. Вона тільки після декрету, тому сили, енергії і потенціалу у неї точно вдосталь. Дитині вже 5, тому скоро з садочка до школи, часу вільного вистачає.

Прийшла влаштовуватися в одну компанію, де конче потрібні були рекламщики. По всім запросам Аліса підходила 100%, крім того досконало володіла англійською і італійською мовою.

-Ну що, як тобі нова робота? Як шеф, яку зарплату обіцяли? А ким ти будеш працювати, що в обов’язки входить? – не замовкала я.

– Робота звичайна, рекламщиком. Треба просто зацікавити клієнтів, вести там сторінки різні, блоги, сайт до діла привести бо він зовсім запущений. – нехотя відповіла Аліса.

На моє запитання про оплату, спочатку промовчала, а потім промугикала, щось про пробний місяць і випробувальний термін. Виявляється її, такого цінного робітника взяли лишень на мінімальну. Обіцяли, якщо справиться через тиждень бонусом дати якісь кошти, а от з 1 числа наступного місяця уже на достойну зп перевести.

Виконали обіцянку, але звільнили через 4 місяці. Аліса в шоці була, каже звільнили бо надто гарно працює. Вони вирішили, що за кілька місяців вони всі питання з приводу клієнтської бази закрили і все, Аліса їм не треба.

Через якийсь час керівник знову подзвонив їй з вибаченнями і проханням повернутися. Без її роботи продажі стали падати. Але Аліса тепер думає, в мене от поради питає, а я що? Що порадити?

Related Post

Кого вибрати: перспективного, але некоханого, або одруженого, але коханого?Кого вибрати: перспективного, але некоханого, або одруженого, але коханого?

Закохалася в чоловіка в два рази старше себе. Він відповів взаємністю. Пару років ми зустрічалися. Він одружений, є діти, але в родині немає любові. Ми навіть разом жили місяць, він

Я пошкодував, що пішов до коханки, яка постійно в інстаграмі…Я пошкодував, що пішов до коханки, яка постійно в інстаграмі…

Я сам подав на розлучення. Сам прийняв рішення піти до коханки і сам все це несу зараз на плечах. Моя дружина навіть не здогадується, як мені погано. Такий характер у

Чим захопити юнака в селі у бабусі? Зрозуміло, дівчиною!Чим захопити юнака в селі у бабусі? Зрозуміло, дівчиною!

Часто читаю кумедні історії про юнацтво. Ось і вирішив поділитися своєю. Вона не дуже довга. Сподіваюся вам сподобається. Початок двохтисячних. Навесні після закінчення дев’ятого класу мені виповнилося 16 років. Тоді

facebook