fbpx

Спочатку я дуже переживала через те, що чоловік від мене пішов, але пройшло трохи часу і я знайшла дієвий метод, який допоміг мені знову радіти життю, причому радіти я почала набагато більше ніж коли була у шлюбі

Історія банальна, таке у кожної другої жінки. Прожила в шлюбі 20 років, є син. Вважала, що так правильно: будинок, сім’я, чоловік, робота і іншого життя для себе і не уявляла.

Чоловік займався бізнесом, я теж працювала, правда, як більшість жінок заробляла менше. Чоловік був людина настрою: якщо на роботі проблеми, продажы поповзли вниз – зривався на мені. Я терпіла, вважала, що проблеми є у всіх сімей, нічого страшного, ну ми ж в цілому любимо одне одного.

В один прекрасний день мені було оголошено, що він любить іншу і йде. Для мене це був шок, як сніг на голову. Я навіть нічого не підозрювала. Пізні парафії пояснювала справами бізнесу: зустрічами і переговорами. Стрес був жахливий.

Врятував мене абонемент у фітнес зал. Я, загалом, завжди чимось займалася: аеробіка, танці різних напрямків. Тепер стала відвідувати тренажерний зал щодня після роботи, викладалася на повну. Додому просто приповзала, тут же засинала. Сон нормальний без кошмарів.

Через 2 місяці мене було не впізнати: схудла, підтяглася і навіть помолодшала. Звысно, чоловіки стали задивлятися. Почалися короткі романи, серйозних відносин я не хотіла.

І тут я зрозуміла: а однією-то не так вже й погано, просто чудово. Немає побоювань, що образять, придеруться, що їжа несмачна і інше, просто тому, що не в дусі. Роботи по дому менше: прання, готування, прасування та іншого. Багато вільного часу на себе – кохану. Одне жаль, що ж він раніше якось не пішов від мене ?!

Related Post

Олеся після перших відносин думала, що вона не вміє кохати….Олеся після перших відносин думала, що вона не вміє кохати….

У 15 років, коли я ще вчилася в школі, зустрівся мені славний хлопчина, який привабив мене своєю увагою. Він не був красенем, зріст трохи вищий за мене. Зустрічалися ми з

Шукаю чоловіка – красивого, доброго, багатого. Хіба я багато чого хочу?Шукаю чоловіка – красивого, доброго, багатого. Хіба я багато чого хочу?

Після розлучення пройшло 3 роки, залишилася з дитиною одна. З чоловіками не складається, адже я хочу справжню сім’ю і щоб чоловік не зраджував. Я красива, фігура відмінна, шанувальників багато, але

Колишня дружина проміняла 13 років шлюбу на одруженого коханцяКолишня дружина проміняла 13 років шлюбу на одруженого коханця

Одружені 13 років, двоє маленьких дітей. Уже два роки у дружини є коханець. Відносини дійшли до того, що дружина повністю відмовила мені в близькості. Коли піймав їх на гарячому, просто