fbpx

Сподіваюся, ця історія відкриє деяким жінкам очі на їхніх чоловіків і стане поштовхом до того, щоб вони змінили своє життя. Знайдіть сили піти від тирана! Адже життя з ним буде пеклом, і те, що дитині потрібен батько – не виправдання

У мого нареченого є чудова мама – добра, відкрита, мрійлива. Готова допомогти всім, кому це потрібно. Віддає своїм дітям частину себе і не шкодує нічого для них.

Є і батько, хоча називати його таким гучним словом дуже складно. Кажуть, що у чоловіків материнського почуття немає зовсім, але я була категоричною не згодна з цим до тих пір, поки не познайомилася зі своїм свекром.

Це жорстокий, злісний, мерзенний чоловік, який не любить нікого, крім себе і пляшки. Мама два роки як пішла від нього, але доводиться перетинатися іноді, так як квартира одна, і під час відпустки вони обидва живуть в ній (решту часу на заробітках).

Зараз саме та ситуація, коли доводиться проживати на одній території, і це суще пекло – крики, скандали, істерики з його боку, при чому не тільки до мами це все відноситься, але і до мого чоловіка і мене.

Думаєте, так було не все життя? Що може пройшла любов, і тому він почав так себе вести? На жаль ні. Коли мама була молодою, вагітною першим сином, братом мого чоловіка (а це всього через пару місяців після весілля) він нагримав на неї, благо, з дитиною нічого не сталося.

Як шкода, що в ті часи було ганьбою піти від чоловіка, залишитися одною з дитиною, саме тому моя свекруха прожила з ним ще 27 довгих, страшних років. Було все, і зради, матуся мого чоловіка тижнями лежала під крапельницями в лікарнях. І терпіла, сподіваючись на те, що можливо колись він виправиться.

Заради дітей, заради майбутніх онуків. Але ось минуло 30 років, а нічого не змінилося. Єдине, що тепер він не так завзято простягає свої мерзенні руки, так як знає, що його син (мій чоловік) вже дорослий 25-річний хлопець, і в разі чого зможе дати відсіч, а якщо потрібно, і вигнати силоміць з квартири.

Сподіваюся, ця історія відкриє деяким жінкам очі на їхніх чоловіків і стане поштовхом до того, щоб вони змінили своє життя. Знайдіть сили піти від тирана! Адже життя з ним буде пеклом, і те, що дитині потрібен батько – не виправдання. Ваші діти краще виростуть без батька, ніж з таким. У мого чоловіка розхитана психіка, так як він бачив у дитинстві жахливі речі, що творив його тато.

А ще, може стане ця історія уроком і для чоловіків, які дізналися в батька мого чоловіка себе – повірте, якщо ви не змінитеся, то на старості років ви залишитеся одні, і будете помирати так, немов за все життя у вас нікого і не було , тому що дітям і онукам не потрібен такий батько і дід, який псував їм все життя. Хоча горбатого могила виправить, але все ж.

Related Post

Мого нового чоловіка дратує моя дочка від першого шлюбуМого нового чоловіка дратує моя дочка від першого шлюбу

Вийшла заміж вдруге, коли дочці було 6 років. У чоловіка сім’ї до цього не було. Він мій ровесник, нам по 32 роки. З першим чоловіком ми з дочкою не спілкуємося,

Закохалася в свого начальника, фліртую з ним кожного дняЗакохалася в свого начальника, фліртую з ним кожного дня

Влаштувалася на нову роботу. Рідко буває, коли робота подобається, але ця мені подобається – маленький дружний колектив, зарплата без затримок, начальник не самодур якийсь. Хоча начальник просто душка! Закохалася немов