fbpx

Сподіваюся я все правильно зробила. Дякую моя добра фея

Чорна смуга одна за одною переслідували мене по життю. Я думала що зурочили, не розуміла чому така невезуча, поки не зустріла одну жінку.

Ми їхали разом в автобусі, і коли він зламався то вийшли почекати доки відремонтують, неподалік було кафе з терасою, пішли пити каву. Тоді мені було 19 років, я була молода, хотіла все і відразу, розповіла як мені тяжко, що все шкереберть.

Ти віриш в чудо? Запитала мене ця жінка? Давай домовимося зустрітися тут рівно тоді, коли скінчиться твій щоденник. Там 365 сторінок, і вручила мені блокнот. Він чарівний, сказала вона, особливий.

Я посміялася і вирішила підіграти, спитала якщо він такий чарівний, то має виконувати бажання. – Саме так, на повному серйозі сказала жінка. Але за однієї умови. Бажання мають бути реальні, і писати їх треба щодня. Тільки так він подіє. -Що за нісенітниці, подумала я? Але мені було цікаво, години на 3 ми точно ще тут застрягли, я з захопленням слухала свою співбесідницю.

Вона сказала що блокноту треба допомагати, от наприклад, якщо я хочу щоб цей день пройшов добре, треба придумати реальне бажання, не таке, вийти заміж сьогодні наприклад, а щось більш приземлене, як от знайти нову роботу. Для того щоб все подіяло треба знайти ту роботу яка подобається і піти на співбесіду, блокнот все сам зробить.

Я посміялася я записала бажання в блокнот. Про роботу це було перше бажання. Ще вона сказала мені що пропускати дні не можна, треба щодня писати бажання і допомагати блокноту їх втілювати.

По приїзду додому в моїй голові крутилися слова про роботу, блокнот, про те що він особливий і я таки пішла на співбесіду. Я постійно думала про те що записник допоможе, тому вела себе впевнено, і мене взяли, без досвіду, без диплому тієї спеціальності просто взяли.

Тепер я записала що хочу аби всі мої проблеми зі здоров’ям зникли. Але по суті як я про це дізнаюся, якщо не піду до лікаря. Дійсно останнім часом стан шкіри і все тіло бастували, я накрутила собі хто зна що, до лікаря не йшла, боялася.

Дуже розраховувала на допомогу записника, не знаю чому, але сама почала вірити в його чудо. Пішла до лікаря, щоб впевнитися що бажання здійснилося і от, мені сказали що нічого страшного, приписали ліки і по суті все, я наче б то і здорова, бажання то виповнилося.

Так я провела весь рік, а в домовлений день з’явилася на зустріч до цієї жінки, зайшла в те саме кафе, а мені сказали що мені лишили записку.

-Тоді мабуть цікво як записник змінив твоє життя ,так от ніяк. Це не він, це ти, все сама. То звичайний зошит на 300 з гаком листків. Колись так змінили моє життя, і я пообіцяла теж комусь допомогти. Я сіла, взяла собі чай, і подумала, дійсно, розраховуючи на допомогу щоденника я своїми руками за рік досягла того, що не всім під силу за 10.

По дорозі додому я купила такий самий щоденник і подарувала його своїй племінниці. Сподіваюся я все правильно зробила. Дякую моя добра фея.

Related Post

Марія виявилася дівчиною моїх мрій, закохалася після розмови по телефону, навіть фото мого не бачилаМарія виявилася дівчиною моїх мрій, закохалася після розмови по телефону, навіть фото мого не бачила

Мене звуть Микола, ця історія щасливого початку моїх серйозних відносин, з дівчиною яка подарувала мені і досих пір дарує ті прекрассні почуття, через які я відчуваю себе щасливим і коханим.

Вічний конфлікт батьків і дітей прийшов і у нашу сім’юВічний конфлікт батьків і дітей прийшов і у нашу сім’ю

Мій брат зовсім не хоче допомагати батькам. Я розумію, що вони люди своєрідні, з характером, але ж і він не янголятко. Ми живемо всі в одному селі. Я через декілька

Колишня дружина Катя врятувала життя ІванаКолишня дружина Катя врятувала життя Івана

Десять років тому я розлучився зі своєю дружиною. Я дуже сильно любив її, навіть занадто сильно. Це і стало причиною нашого розлучення. Я весь час до всіх ревнував її, навіть