Сподіваюся я все правильно зробила. Дякую моя добра фея

Чорна смуга одна за одною переслідували мене по життю. Я думала що зурочили, не розуміла чому така невезуча, поки не зустріла одну жінку.

Ми їхали разом в автобусі, і коли він зламався то вийшли почекати доки відремонтують, неподалік було кафе з терасою, пішли пити каву. Тоді мені було 19 років, я була молода, хотіла все і відразу, розповіла як мені тяжко, що все шкереберть.

Ти віриш в чудо? Запитала мене ця жінка? Давай домовимося зустрітися тут рівно тоді, коли скінчиться твій щоденник. Там 365 сторінок, і вручила мені блокнот. Він чарівний, сказала вона, особливий.

Я посміялася і вирішила підіграти, спитала якщо він такий чарівний, то має виконувати бажання. – Саме так, на повному серйозі сказала жінка. Але за однієї умови. Бажання мають бути реальні, і писати їх треба щодня. Тільки так він подіє. -Що за нісенітниці, подумала я? Але мені було цікаво, години на 3 ми точно ще тут застрягли, я з захопленням слухала свою співбесідницю.

Вона сказала що блокноту треба допомагати, от наприклад, якщо я хочу щоб цей день пройшов добре, треба придумати реальне бажання, не таке, вийти заміж сьогодні наприклад, а щось більш приземлене, як от знайти нову роботу. Для того щоб все подіяло треба знайти ту роботу яка подобається і піти на співбесіду, блокнот все сам зробить.

Я посміялася я записала бажання в блокнот. Про роботу це було перше бажання. Ще вона сказала мені що пропускати дні не можна, треба щодня писати бажання і допомагати блокноту їх втілювати.

По приїзду додому в моїй голові крутилися слова про роботу, блокнот, про те що він особливий і я таки пішла на співбесіду. Я постійно думала про те що записник допоможе, тому вела себе впевнено, і мене взяли, без досвіду, без диплому тієї спеціальності просто взяли.

Тепер я записала що хочу аби всі мої проблеми зі здоров’ям зникли. Але по суті як я про це дізнаюся, якщо не піду до лікаря. Дійсно останнім часом стан шкіри і все тіло бастували, я накрутила собі хто зна що, до лікаря не йшла, боялася.

Дуже розраховувала на допомогу записника, не знаю чому, але сама почала вірити в його чудо. Пішла до лікаря, щоб впевнитися що бажання здійснилося і от, мені сказали що нічого страшного, приписали ліки і по суті все, я наче б то і здорова, бажання то виповнилося.

Так я провела весь рік, а в домовлений день з’явилася на зустріч до цієї жінки, зайшла в те саме кафе, а мені сказали що мені лишили записку.

-Тоді мабуть цікво як записник змінив твоє життя ,так от ніяк. Це не він, це ти, все сама. То звичайний зошит на 300 з гаком листків. Колись так змінили моє життя, і я пообіцяла теж комусь допомогти. Я сіла, взяла собі чай, і подумала, дійсно, розраховуючи на допомогу щоденника я своїми руками за рік досягла того, що не всім під силу за 10.

По дорозі додому я купила такий самий щоденник і подарувала його своїй племінниці. Сподіваюся я все правильно зробила. Дякую моя добра фея.

Related Post

Діти від мене дачою вирішили відкупитися, на старості покинути самуДіти від мене дачою вирішили відкупитися, на старості покинути саму

Посварилася з донькою, по чому так посварилася, що тепер геть і дзвонити не хочеться. А все почалося з того, що вони мені на 5о-річчя дачу подарували. Всі діти скинулися і

Віра Михайлівна навідріз відмовилась позичати і нагадала про пропозицію роботи водіємВіра Михайлівна навідріз відмовилась позичати і нагадала про пропозицію роботи водієм

Віра Михайлівна рідко спілкувалася зі своїм зятем, оскільки далеко не в захваті була від їх з Мариною шлюбу. Такий собі міський парубок, який зроду не знав сільської роботи взяв за