Спробувала зламати життя заміжньої коханки, але не тут-то було!

Відразу скажу: з чоловіком я в підсумку розлучилася, і не шкодую. У мене нова щаслива родина, в якій про зраду я навіть не переживаю. Мій чоловік вирішив «напаскудити там, де живе» – закрутити роман з репетитором старшої дочки з англійської.

Не знаю, чи були вони знайомі до цього, або почали спілкуватися, коли чоловік забирав дочку після занять. Але факт залишається фактом – їх застукали наші спільні друзі, і поспішили повідомити мені про це.

Весь фокус у тому, що коханка мого чоловіка сама виявилася заміжньою жінкою з дитиною. І залишати сім’ю вона явно не планувала.

Я вирішила, що це можна використовувати, щоб позбутися від конкурентки. Прийшла до неї в кабінет і спробувала погрожувати, що зламаю життя і розповім все її чоловікові. Але вона сприйняла мої слова підозріло спокійно.

Тоді я приступила до активних дій. Того ж вечора знайшла чоловіка нашої розлучниці і написала йому повідомлення з усіма брудними подробицями: з ким, як і скільки його благовірна йому зраджує.

Ось тільки і він виявився спокійний! У них в шлюбі прийняті вільні стосунки, і він знав про всіх коханців і швидкоплинні інтрижки, не була проти і сам активно користувався можливостями, що відкриваються.

Ось тільки для мого тепер уже колишнього чоловіка перспективи були не веселі: через півроку його кинули, змінивши на свіжий об’єкт закоханості.

 

Related Post

Хлопець постійно ревнує, бо йому зраджували колишніХлопець постійно ревнує, бо йому зраджували колишні

Зустрічаємося чотири місяці, все добре, але мене дуже ображає недовіра мого хлопця. Каже, що не люблю його, підозрює, що спілкуюся з кимось ще. Працює вахтовим методом, і, коли він удома,

Колишня дружина проміняла 13 років шлюбу на одруженого коханцяКолишня дружина проміняла 13 років шлюбу на одруженого коханця

Одружені 13 років, двоє маленьких дітей. Уже два роки у дружини є коханець. Відносини дійшли до того, що дружина повністю відмовила мені в близькості. Коли піймав їх на гарячому, просто

Сказав, що хоче дати мені все найкращеСказав, що хоче дати мені все найкраще

Мені 29, свій невеликий бізнес, в розлученні 2 роки, син за рішенням суду проживає з колишнім чоловіком. Півроку тому після того, як я програла апеляцію теж, прийняла рішення, що немає

facebook