Спробувала зламати життя заміжньої коханки, але не тут-то було!

Відразу скажу: з чоловіком я в підсумку розлучилася, і не шкодую. У мене нова щаслива родина, в якій про зраду я навіть не переживаю. Мій чоловік вирішив «напаскудити там, де живе» – закрутити роман з репетитором старшої дочки з англійської.

Не знаю, чи були вони знайомі до цього, або почали спілкуватися, коли чоловік забирав дочку після занять. Але факт залишається фактом – їх застукали наші спільні друзі, і поспішили повідомити мені про це.

Весь фокус у тому, що коханка мого чоловіка сама виявилася заміжньою жінкою з дитиною. І залишати сім’ю вона явно не планувала.

Я вирішила, що це можна використовувати, щоб позбутися від конкурентки. Прийшла до неї в кабінет і спробувала погрожувати, що зламаю життя і розповім все її чоловікові. Але вона сприйняла мої слова підозріло спокійно.

Тоді я приступила до активних дій. Того ж вечора знайшла чоловіка нашої розлучниці і написала йому повідомлення з усіма брудними подробицями: з ким, як і скільки його благовірна йому зраджує.

Ось тільки і він виявився спокійний! У них в шлюбі прийняті вільні стосунки, і він знав про всіх коханців і швидкоплинні інтрижки, не була проти і сам активно користувався можливостями, що відкриваються.

Ось тільки для мого тепер уже колишнього чоловіка перспективи були не веселі: через півроку його кинули, змінивши на свіжий об’єкт закоханості.

 

You cannot copy content of this page